Utolsó felkészülési mérkőzésén győzelmet aratott az MKC, volt egy próbajátékos is.

Galériához kattints a képre!

Mezőkövesdi KC – Nyír-Flop Holding Nyíregyháza 33-29 (17-13)
Mezőkövesd, 100 néző, vezette: Dohány, Nagy
MKC: Holló, Liszkai, Volarevics (kapusok), Vasics 3, Szepesi 4 (1), Csuzics 3, Terenyi, Ilics 5, Radnics 3, Grünfelder 4, Pálos 4, Molnár 1, Trivkovics, Nakhajenka 2, Kovács P. 2, Kovács B. 1, Fábián 1.
Nyíregyháza: Nagy L., Boczák (kapusok), Tumidalsky 1, Kaplonyi 2, Kozma, Tóth B. 3, Illés, Braun 2, Varga 1, Kurbely 5, Pánczél 4, Nagy Cs. 4 (2), Gubó 2, Kleis 3, Balda 2 (1). Vezetőedző: Varga Zsolt
Hetesek: 3/1, ill. 5/3
Kiállítás: 6-6 perc
Az eredmény alakulása: 3-1, 6-5, 10-8, 14-10, 23-16, 26-19, 28-24, 29-27
Végig vezetve magabiztosan győzte le NB I/B-s ellenfelét az MKC, amelyben pályára lépett a próbajátékos Stefan Ilics is. A második félidő elején nagyobb különbséget alakított ki a hazai csapat, ám a hajrában felpörgött a Nyíregyháza. A végjátékban emberhátrányba kerültek a vendégek, ezt kihasználva bebiztosította győzelmét az utolsó 7-8 percben a főként fiatalokat bevető MKC.