Felnőtt csapatunk 33-28-ra kikapott a Cegléd otthonában a bajnokság 27. fordulójában. Az első félidőben már sikerült a hazai csapatnak kialakítani egy magabiztos 5-6 gólos előnyt, ami a félidő végéig kitartott. A második játékrészben sikerült faragni a különbségből, de csak megközelíteni tudtuk a Cegléd gárdáját. Az utolsó kövesdi találatot Szabó Dániel szerezte a mérkőzés 59. percében. Drizner Pétert kértük értékelje a látottakat.

” Végig kézben tartotta a hazai csapat a mérkőzést, próbálkoztunk becsülettel, de nem találtunk fogást rajtuk. Jobban kell játszanunk a hátralévő három fordulóban, ha az első 5-ben akarunk végezni. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Ceglédi KK – Mezőkövesdi KKFT 33-28 (Félidőben: 17-12)

Ceglédi KK: Berki Pál László, Tamási Zsolt Lajos, Aleksza Tamás (kapusok) , Pásztor Ákos 5 , Juhász Károly 2 , Markovics Patrik 2 , Vrhovina Dominik János, Panghy Barnabás 3 , Ág Bálint 9 , Nagy Adrián, Farkas Bence, Székely Nikola 4 , Teleki Levente 5 , Határ Péter 3 , Kállai Martin.

Kiállítások: 6 perc

Hétméteresek: 3/3

Mezőkövesdi KKFT: Szilágyi Benjámin, Ulicsinyi Péter (kapusok) , Kovács Bence 5 , Sárosi Balázs, Vincze Péter, Nyitrai János, Veres Balázs 3 , Boda Tamás Márton, Kátai Richárd 4 , Szabó Dániel 7 , Vereb Máté Tamás, Dócs Árpád 3 , Dobi Sándor 4 , Bodnár Bálint 2.

Kiállítások: 8 perc