Hajszálon múlt a pontszerzés a Tatabánya ellen, az utolsó két perc döntött.

Galériához kattints a képre!

Szoros mérkőzést játszottunk a Tatabánya ellen. A mérkőzés elején felváltva vezettünk az ellenféllel, de jól működött a védekezés, Holló pedig több labdát védett, s indításokból, lerohanásokból több gólt szereztünk. 10-8-nál időt kért Vladan Matics, de ezután is maradt a különbség, sőt, a végén még két góllal növeltük előnyünket. A végén volt egy közjáték, Hollót Grigoras fejen dobta, kapusunkat ápolni kellett.

A második félidőben kapust cserélt a Tatabánya, ez kissé megzavart bennünket, az első két percben hiába szereztünk, védtünk három labdát, a három indításból csak egy gól született.Ötgólos fórunk Vujovicsnak köszönhetően előbb háromra, majd a félidő derekára egyre olvadt. Kiss hetest hibázott, de a zavart nem tudta kihasználni az ellenfél, de mi sem a korábbi kettős előnyünket. Az utolsó negyedórában mi kaptunk három kétpercest, az utolsó két percet is hátrányban töltöttük Vukics ziccerben lévő ember ellen elkövetett fölösleges szabálytalansága miatt. Bár az utolsó percben Lókodi is lőtt gólt, a vendégek kettőt is szereztek, s megnyerték az összecsapást.

Mezőkövesdi KC – Grundfos Tatabánya KC 32-34 (19-16)

Mezőkövesd, 350 néző, vezette: Hargitai, Markó
Mezőkövesd: Holló – VASKÓ 4, Grigorjev 1, RADNIC 5, SELVIASIUK 3, Lókodi 5, SZEPESI 9. Csere: Kovács J. (kapus), Pordán, Kiss R. 1(1), Nagy N., GRÜNFELDER, Vukic 4. Vezetőedző: Janó Pál
Tatabánya: Székely – GRIGORAS 5, Leimeter, Sipos, Ilyés 3, Szöllősi Sz. 1, VUJOVIC 7 (3). Csere: Tóth M. (kapus), Bozovic 4, Pásztor 4, Juhász 1, Szöllősi B. 3, Dénes, VRANJES 5, Nagy Sz. Vezetőedző: Vladan Matics
Hétméteresek: 2/1, ill. 5/3
Kiállítások: 10, ill. 6 perc
Az eredmény alakulása: 7. perc 4-5, 14. perc 9-8, 23. perc 15-12, 38. perc 22-19, 45. perc 26-25, 54. perc 30-30