Fordulatos mérkőzésen győztünk újra, méghozzá a szezon utolsó hazai meccsén.

Mezőkövesd, 350 néző, vezette: Dobrovits, Tájok
MKC: Holló B. – Nagy N. 5, Grigorjev 1, Radnics 4, Szelvaszjuk 5, Vukics 7, Kiss R. 3 (1). Csere: Kovács J. (k), Szepesi 2, Vaskó 1, Lókodi, Grünfelder 1, Trivkovics, Kovács B., Pordán. Vezetőedző: Janó Pál
Vác: Vitáris – Vasics 6 (2), Tyiskov 1, Topics 4, Koller 1, Lendvay 3, Popovics 6 (3). Csere: Drisszi (k), Ménfői 2, Császár, Tyiskov 1, Czene, Stanojevics 4 (1), Csicsikalo, Pavlovics, Kerekes. Vezetőedző: Gúnya Péter
Hetesek: 2/1, ill. 7/6
Kiállítás: 12, ill. 4 perc
Az eredmény alakulása: 2-4, 4-7, 10-7, 12-8, 15-17, 19-17, 23-20, 23-23, 29-26

Három támadást is gól nélkül fejezett be a mérkőzés elején csapatunk, de a váciak is csak egy hetesgólt értek el. Kövesdi részről először Szelvaszjuk volt eredményes, a saját hatosánál szerzett labdát, majd ő maga vitte végig a támadást. Ezt követően a váciak tartották kézben a vezetést, átlövéseink nem mindig jártak eredménnyel, Bár Radnics és Grigorjev is próbálkozott, s több labdát is eladtunk. Igaz, szereztünk is, például Grünfelder a 12. percben “repülve” kapcsolt le egy indítást. Ezután fordult a kocka, 4-7 után zsinórban hat gólt szereztünk, köszönhetően a jó védekezésnek és védéseknek. A lerohanásokat szélről fejeztük be pontosan, de Szelvaszjuk is kapott pontos labdákat. Időt is kért Gúnya Péter, míg mi több poszton frissítettünk.
A sérüléséből felépülő Lókodi ezúttal védekezésben kapott szerepet, kapott is egy kiállítást, de ebből mi jöttünk ki jól, két gólt szereztünk, ellenfelünk egyet sem. Az utolsó hét percben pontatlanabbá váltak a lövések, a Vitárist váltó Drisszi több labdát hárított, ziccert is. A vendégek Lendvay vezérletével másfél perc alatt visszajöttek egy gólra. A 25. percben Vaskó ugrott be szélről, s ütközött Császárral, mindkettőjüket ápolni kellett, s egyikük sem tudta folytatni a játékot. A hajrában Vukics lőtt két szép gólt kövesdi részről, s Gulás is betalált, így sikerült előnnyel menni a szünetre.
A második félidő elején beragadtunk, négy gólt lőve (ebből hármat Vasics szerzett) fordított a váci csapat. Ezt követően viszont egy kövesdi 4-0-ás széria jött, a följavuló védekezésnek köszönhetően ismét sikerült leindítani az ellenfelet. Kiegyenlítetten alakult a következő negyedóra, s potyogtak a kétpercesek, volt páros kiállítás, de mi szimplákat is kaptunk. 23-23-nál Radnics lőtt egy váratlan gólt, a túloldalt pedig Popovics felsőlécre lőtt egy büntetőt, Grigorjev első góljával pedig az 53. percben ismét kétgólos volt a fórunk. Ezt az előnyt már nem adtuk ki a kezünkből, sőt, Nagy kiváló teljesítményének, valamint a többiek jó befejezésének köszönhetően növeltük is. Az utolsó gólt a vendégek szerezték egy másodperccel a vége előtt. Győzelemmel búcsúzott tehát csapatunk a K&H Ligában a hazai pályától.