Végig szoros meccsen, az utolsó pillanatban szerzett góllal győzött Kassán az MKC.

1. MHK Kassa – Mezőkövesdi KC 34-35 (17-17)
Kassa, 40 néző
Kassa: Dulina, Blicha (kapusok), Ciber, Stefaniska, Hruscsák 9 (2), Hrinák 1, Dani, Farkasovszky 6, Pecha 1, Pristas 2, Loch 1, Hricison, Maguska 3 (1), Funák 5, Bokos 3. Vezetőedző: Ján Kolesár
MKC: Holló (k), Bécsi 1, Rosta M., Nyikes 3, Németh 4 (1), Molnár 3, Korsós 7, Lezák 4 (2), Gubó, SZabó 2, Gyuris 1, Kupi 3, Barta 4, Kiss 3. Vezetőedző: Rosta István
Hetesek: 3/3 ill. 3/3
Kiállítás: 2 ill. 4 perc

A negyedik perc közepén esett az első gól, addig több gólhelyzetet kihagytak a csapatok. Eztán beindult a gólgyár, a kassaiak vezető találatára két kövesdi gól volt a válasz, majd ismét a hazaiak vették át a vezetést, főként indításokból szereztek könnyű gólokat. A 12. percben 7-5 volt az állás, de senki sem gondolta volna, hogy az 52. percig ez lesz a legnagyobb különbség. Innentől kezdve felváltva vezettek a csapatok, Korsós számtalan módon betalált, s Nyikes is jó átlövésekkel vétette észre magát. Támadásban többször veszítettük el a labdát lépéshiba miatt. A túloldalon Hruscsák és Farkasovszky lőtte át a kövesdi falat, ideig-óráig, mert a végén nyitott védekezést alkalmazott a Kövesd, s ekkor náluk volt az egygólos fór is, a hazaiak azonban folyamatosan egyenlítgettek. Tizeként másodperccel a lefújás előtt Gyuris juttatta előnyhöz a vendégeket, a maradék időben azonban a játékosok nem hallgattak a jó szóra, s nem faultolták Funákot, aki zsinórban negyedik gólját szerezte. A félidő egészében pörgős játékot láthatott a publikum, pedig a csarnokban rekkenő hőség volt. Nagyon sok találat esett leindításból mindkét oldalon.
A második játékrész ugyanott folytatódott, ahol az előző abbamaradt, a negyvenedik percig zömmel a hazaiaknál volt az előny, majd jó kövesdi labdaszerzések révén sikerült a fordítás. Az MKC a félidő közepén, csakúgy, mint az első félidőben, sort cserélt. Az ötvenkettedik percben Kiss Gergő átlövésével 29-31-re módosult az állás, rögtön időt is kért a hazai edző, ez nem használt, s Holló védéseinek, s a támadások eredményes befejezésének köszönhetően az ötvenötödik minutumban már 33-30 volt a kövesdiek javára. Ekkor megint fordult a kocka, jöttek a kihagyott helyzetek, a jó kassai átlövések, s egy perc húsz másodperccel a befejezés előtt 34-33 volt az állás a kövesdiek javára. Támadásban azonban Barta belement két játékosba (Stafanisko kénytelen volt kiszállni a játékból az ütközést követően), majd Farkasovszkyt is elveszítette a házigazda. Bokos színészi teljesítményének köszönhetően öt mezőnyjátékossal volt kénytelen befejezni a meccset az MKC, Rosta Miklóst küldték ki, mondván, durván faultolta az alacsony termetű irányítót (neki még az első félidőben is voltak hasonló megmozdulásai, akkor Kupival volt egy kis kakaskodás is), történt mindez 29:48-nál. Hruscsák öt másodperccel a vége előtt bombázott a kövesdi kapuba, de a labda szállt is már a középkezdéshez, onnan Németh kezébe (29:58), aki pár lépés után lőtt, s a dudaszó felhangzása előtt 12 méterről lőtt győztes gólt.