Fáradtan mozgó csapatok csatáját hozta a pénteki edzőmérkőzés, amelyet egy góllal megnyert csapatunk.

Galériához kattints a képre!

B.Braun Gyöngyös – Mezőkövesdi KC 18-19 (11-10)
Gyöngyös, 200 néző, vezette: Bonifert, Oláh
Gyöngyös: Tamási, Hudák (kapusok), Debreczeni 1, Juhász K. 2, Marczinkó 1, Ménfői 2, Rédai 1, Bali 3, Kovacsics 4, Koller 2, Sándor Á., Nagy B., Falcon 1, Jovetics, Rodolfo, Nigrinyi 1. Vezetőedző: Debre Viktor
MKC: Holló B., Balogh T. (kapusok), Kovács B., Szepesi, Füstös 3, Kiss R. 2, Grünfelder, Hajdu G. 1, Radnics 3, Antal 1, Molnár, Benis 2, Trivkovics 1, Bozoljac 2, Grigorjev 4, Nyitrai J. Vezetőedző: Skaliczki László
hetesek: 2/1, ill. 5/3
Kiállítás: 10, ill. 18 perc
Kizárás: Koller (három kétperces)
Az eredmény alakulása: 4-2, 4-4, 7-4, 10-6, 13-12, 13-15, 16-16, 17-17

Az edzőtábor zárásaként lejátszotta második edzőmérkőzését az MKC. A kevés gólt hozó találkozót a hazaiak kezdték jobban, Holló Balázson múlt, hogy nem léptek el jobban. A védekezésben voltak késések, Radnics a 14. percben már a második kétpercesét kapta, a hazaiak jól használták ki az előnyöket, főleg betörésekből voltak eredményesek. A mieink támadásban pontatlanok voltak, Bozoljac és Grigorjev lövéseit sokszor blokkolták. A játékrész második felében Füstös három góljával tartotta a lépést a Gyöngyössel az MKC.
A második játékrészben Balogh jól védett és a védekezés is jobban muzsikált, de voltak hiányosságok. Támadásban Grigorjev kétszer, Radnics, Benis, Bozoljac és Trivkovics egy-egy alkalommal volt eredményes, így a 39. percre kétgólos előnybe került az MKC. Az utolsó húsz percben ritkán estek gólok, mindkét csapat sokszor hibázott, a 11-26. perc között például 3-1-es leosztásban találtak be a csapatok. A végjátékban Debre Viktor egyszer, SKaliczki László kétszer kért időt, s egyikük sem volt túlzottan elégedett. Grigorjev hajrában lőtt góljaival, illetve Kiss Roland találatával kétgólos fórba került az MKC, az eredményt már nem sikerült megfordítaniuk a gyöngyösieknek.