Vereséggel zárta az őszi idényt az MKC II, amely a sportszerű sárospatakiaktól kapott ki 16 góllal.

Mezőkövesdi KC II. – Sárospataki TC 23-39 (10-19)
Mezőkövesd, 10 néző, vezette: Nyitrai, Panyi
MKC II.: Pogány, Lukács (kapusok), Csuhai 4, Takács 2, Tordai Z. 2, Tóth B. 2, Guba P. 10, Németh 3
STC: Götz A., Csendes I. (kapusok), Balázs T. 10, Csendes G. 1, Hardon, Urbán 2, Novák 1, Ferencz 4, Szabó 5, Gál A. 3, Hevele, Barna 1, Tóth M. 2, Götz B. 2, Kovács T., Csendes Á. 8. Edző: Durst Zsolt
Hetesek: 1/1 ill. 2/2
Kiállítás: 6 ill. 2 perc

A kövesdiek ismét tartalékosan álltak ki a sportszerű sárospatakiakkal szemben, akik villámrajtot vettek, s percenként találtak a kapuba. 2-4 után megléptek 2-10-re, majd egy kövesdi gólra ismét öt válazs érkezett. Az első félidő utolsó 13 perce a hazaiaké volt, akik ezt a periódust 7-4-re nyerték. A második félidő elejét ismét megnyomták a vendégek, akik a játékrész 17. percére elérték a 30 lőtt gólt, míg a kövesdiek ekkor még csupán 14-nél jártak. A befejezés kiegyenlítettebb játékot hozott, így végül 16 gólos sárospataki siker született. Ez az elhalasztott mérkőzés zárta a megyei bajnokság őszi idényét, amelyet a bőcsiek zártak az élen 16 ponttal, őket a sárospatakiak követik 14, majd leszakadva a felsőzsolcaiak 4 egységgel. A kövesdiek két ponttal negyedikek a pontvadászatban.