Két vereséggel folytatta szereplését az MKC II., amely vészkapussal is majdnem bravúrt vitt véghez.

Sárospataki TC – Mezőkövesdi KC II. 36-21 (15-9)
Sárospatak, 40 néző, vezette: Barnóczki, Tóth
STC: Götz A. (k), Urbán, Balázsi 4, Csendes G. 2, Csendes I., Braun 3, Tóth M. 1, Csendes Á. 13 (3), Hevele 6, Koleszár 1, Papp, Gál, Szabó A. 3, Budai 3. Játékos-edző: Papp József
MKC II: Pogány (k), Tóth B. 2, Tordai Z. 1, Guba I. T. 3, Tóth G. 7, Takács, Bán 9.
Hetesek: 3/3 ill. –
Kiállítás: 4 ill. 2 perc
Az eredmény alakulása: 2-3, 7-3, 12-5, 13-9, 20-10, 23-13, 31-16, 34-19

A csere nélkül fölálló kövesdiek az első félidőben jól tartották magukat, ám az 5-1-es hazai védekezés megzavarta őket, a labdaeladások nyomán pedig indításokból szerzett gólt a Sárospatak. Fordulás után egy ideig 10 gól körül mozgott a különbség, majd a differencia 15-re nőtt, ennél jobban elszakadni azonban nem tudtak a hazaiak.

Mezőkövesdi KC II – Felsőzsolcai VSE 18-21 (7-10)
Mezőkövesd, 20 néző, vezette: Lanku, Nagy B.
MKC II: Guba I. T. (k), Tóth B., Tordai Z., Tóth G. 5 (1), Takács, Bán A. 4, Csuhai 2, Bukta G. 7
FVSE: Boros (k), Megulesz 1, Dulai 2, Bukovenszky, Jászai 1, Kecskés 6, Molnár 2, Szanyó 4, Sápi, Pisák 5 (3). Edző: Kovács Sándor
Hetesek: 3/1 ill. 4/3
Kiállítás: 2 ill. 2 perc
Az eredmény alakulása: 0-2, 1-5, 5-7, 6-9, 11-13, 13-15, 15-17, 16-21

A kövesdieknél mezőnyjátékos védett, de Guba I. Tamás jól állta a sarat, 0-2 után nyolc percig nem kapott gólt. Igaz, a kövesdiek első találatára a 12. percig várni kellett. Mindkét gárda jól védekezett. A vendégek időkérése először úgy tűnt, jól sül el, hiszen 2-5-ről megléptek 2-7-re, ám Tóth Gergő két, majd Csuhai egy találata visszahozta a meccsbe a hazaiakat. A hajrában nem koncentrált jól a Kövesd, így csak tartani sikerült a különbséget.
A második félidő elején 10-11-re följött az MKC II., de kimaradt két indítás, majd egy hetes is, így fordítani nem sikerült. 15-17-nél ismét jöttek a hibák (hetes, ziccer maradt ki), így a végén hiába kapaszkodott, csak szorosabbá tudta tenni a vereséget a Kövesd. A mérkőzéshez hozzá tartozik, hogy a zsolcaiak sem a legjobb keretükkel érkeztek.