Nem tudta megállítani a Kazincbarcikát az MKC II, súlyos vereséget szenvedtek a bajnok otthonában.

Kazincbarcikai KSE – Mezőkövesdi KC II 46-28 (25-15)
Kazincbarcika, 40 néző, vezette: Barnóczki, Tóth
KKSE: Lezák, Kertész (kapusok), Péntek 7, Novák 6, Kovács R. 4, Jaskó 3, Dobó 5, Steinbinder 1, Hajdú, Holló, Szilágyi Á. 20. Edző: Balázs Gábor
MKC2: Lukács, Pogány (kapusok), Tordai Z., Bukta G. 7, Tóth B. 2, Biró I. 2, Bán A. 10,  Király 3, Bukta A. 2, Németh 1, Örkényi 1. Edző: Tóth Gergő
Hetesek: 2/1 ill. 3/1
Kiállítás: 2 ill. 2 perc

Évzáró ünnepség után, kissé tartalékosan fogadta a bajnok Kazincbarcika az MKC II-t vasárnap. A hazaiak győzelméhez egy percig sem fért kétség, látva a kövesdiek védekezését, amely szinte a nullával volt egyenlő. Pedig 2-0-ra még vezettek a vendégek, majd a nyolcadik perben már 8-4 volt oda. A kövesdiek ötször adták el a labdát, s kaptak kontragólt. Szolidan nőtt a különbség a 24. minutumig, (20-14), Bán és Bukta Gábor révén őrizték a különbséget a kövesdiek, akik nem tudtak mit kezdeni Szilágyi Ádám játékával, a beállós középkezdésből leindulásból, betörésből is eredményes volt. Az utolsó öt percben szinte gólképtelenek voltak a kövesdiek (az utolsó gólt lőtték csak), kaptak viszont még öt találatot, így a félidőben már tíz volt a hátrányuk.
A második játékrész ott folytatódott, ahol az első, Szilágyi rengeteg labdát kapott, amelyeket be is lőtt. A 46. percben már 15 volt a két csapat közti különbség, a vége pedig 18 gól lett, a kövesdiek több gólt kaptak, mint az alapszakaszban játszott találkozón. Mivel a Nyíregyháza nyert a fordulóban, így a kövesdieknek pontot kellene rabolniuk a Felsőzsolca otthonában a bronzérem megszerzéséhez. A barcikaiak száz százalékosan nyerték meg a bajnokságot.