Kiütéses vereséget szenvedett az MKC második csapata a megyei bajnokságban Felsőzsolcán.

Felsőzsolcai VSC – Mezőkövesdi KC II. 39-15 (18-7)
Felsőzsolca, 20 néző, vezette: Dohány, Varga
FVSC: Székács, Boros, Thodory (kapusok), Béres 8, Csontos 10, Kascsák 7, kecskés 2, Kovács A. 3, Kovács S., Molnár 3, Dulai 6, Jászai. Edző: Szinai István
MKC II. Pogány E., Lukács (kapusok), Tordai Z. 1, Bukta G. 3, Biró I. 1, Bukta A. 1, Birinyi 5, Tóth, Jacsó Z., Gyenes Z. 3, Guba T. 1, Takács. Játékos-edző: Biró István
Hetesek: 3/3 ill. 3/1
Kiállítás: 2 ill. 6 perc

Tartalékos kerettel utazott vasárnap a második helyezett Felsőzsolcához az MKC NB III-as csapata. Ennek ellenére jól kezdték az összecsapást, három kimaradt vendég helyzetre góllal válaszoltak, s megszerezték a vezetést. Védekezésben elsősorban Csontost szerették volna kivenni a játékból, emberfogással. Ez ideig-óriág sikerült, a nyolcadik percig működött, ekkor 4-4 volt az állás. Pedig Bukta Attila kiállítása miatt emberhátrányban is voltak négy percig. Aztán a 11. minutumban egy nagyon mély gödörbe kerültek, támadásban jöttek a blokkba, kapus kezébe lőtt labdák, a hazaiak pedig köszönték szépen, s indulásból szerzett gólokkal elhúztak. A következő kövesdi találatig a 25. percig kellett várni, de eddig a Felsőzsolca, főként a korábban NB I/b-s Diósgyőrben megfordult Csontos találatainak köszönhetően kilenccel elhúzott. Az utolsó tíz percre védekezést is váltottak a vendégek, visszaálltak hatos falra.
A második játékrész kezdetén felváltva estek a gólok, ezúttal a 7. percig bírták a kövesdiek (és a 7-es és 17-es számú Gyenes és Birinyi volt elemében). Jó negyedóra alatt újra csak egy gólra volt képes a gárda, Bukta Gábor hetest értékesített, a túloldalon pedig Kascsák és Béres szórta meg magát, hol betörésekből, hol indításokból. Az utolsó nyolc percet csupán 7-4-re vesztette el az MKC II. Folytatás a bajnokságban márciusban, addig az újonc kövesdiek edzőmeccsekkel, edzésekkel próbálják meg behozni lemaradásukat a csapatépítésben.