Nagyon elrontotta az utolsó tíz percet az MKC II, így súlyos vereséget szenvedtek a Sárospataktól.

Mezőkövesdi KC II – Sárospataki TC 17-35 (10-16)
Mezőkövesd, 20 néző, vezette: Berényi, Tóth
MKC II: Lukács, Pogány (kapusok), Bukta G. 5, Biró I., Tóth B., Tordai Z., Takács G., Bán A. 5, Guba I. T. 3, Tóth G. 4.
STC: Götz A. (k), Csendes Á. 10 (3), Urbán 1, Balázsi 2, Csendes G. 2, Nagyházi 4, Hardon 1, Csendes I., Braun 3, Szabó 5, Barna 2, Papp, Tóth, Ferencz 4, Götz B. 1. Edző: Durst Zsolt
Hetesek: 3/1 ill. 3/3
Kiállítás: 6 ill. 2 perc

Bő tíz percig tartotta a lépést ellenfelével az MKC II, majd elég volt néhány ziccer elhibázása, hogy a kontrákból biztos előnyre tegyen szert a Sárospatak. A kövesdiek a 18. minutumra még közelebb kapaszkodtak – ebben a periódusban Tóth Gergő húzta a hazaiak szekerét -, de a félidőben már hat találattal vezettek a vendégek, dacára, hogy Bán lövései jól sültek.
A második félidő elején előkészítetlenül próbálkoztak a hazai lövők, így a hatodik percre már tíz volt közte. A következő hat perc inkább a hazaiakról szólt, akik ekkor négy találatot jegyeztek, de egyre inkább elfáradtak. Kilenc perccel a vége előtt 17-28 volt az eredmény állása (Bukta három gólt is szerzett, egyet szemfülesen a saját kilenceséről), s míg a frissíteni tudó vendégek szereztek hét gólt, addig a kövesdiek már nem tudtak betalálni.