Első évében a harmadik helyet szerezte meg a megyei bajnokságban a Mezőkövesdi KC második csapata.

Galériához kattints a képre!

Felsőzsolcai VSC – Mezőkövesdi KC II 23-23 (12-12)
Felsőzsolca, 50 néző, vezette: Láda, Varga
FVSC: Székács, Nagy L. (kapusok), Béres 3, Csontos 10, Dulai 1, Kovács S., Kecskés 1, Kovács A. 2, Molnár 2, Pisák 2, Sápi 2.
MKC2: Lukács, Pogány (kapusok), Tordai Z., Bukta G. 2, Tóth B., Biró I., Bán A. 5, Király 1, Németh 2, Tóth G. 5, Birinyi, Guba II. T. 8, Takács.
Hetesek: 6-4 ill. 1/1
Kiállítás: 0 ill. 2 perc
Az eredmény alakulása: 3-2, 7-4, 7-7, 10-8, 12-10, 13-15, 17-17, 19-19, 20-21, 22-22

Véget ért a szezon az MKC II-nek. Az utolsó mérkőzésen Felsőzsolcán léptek pályára Gubáék, annak tudatában, ha pontot szereznek, megszerzik a harmadik helyet. A negyedik percben vezettek is, ám Csontos vezérletével hamar fordítottak a hazaiak. Igaz, Molnár szétforgácsolta a kövesdi kapufát, így három gólnál nem nőtt nagyobbra a zsolcai előny. 7-4 után azonban öt perc alatt kiegyenlítettek a kövesdiek, s innentől fej-fej mellett haladtak a csapatok. Bár két perccel a játékrész vége előtt kettővel mentek a hazaiak, Guba és Bán révén egyenlítettek a kövesdiek.
A második félidőben pedig át is vették a vezetést, de előnyüket ezúttal sem sikerült megtartaniuk. Egyik gárda sem bírt elszakadni a másiktól, sok hiba csúszott be mindkét oldalon. A hazaiaknál jobbára Csontos vállalkozott, rá is koncentráltak védekezésben a kövesdiek, de megállítani nem mindig tudták. A hajrában a zsolcaiak megszerezhették volna a győzelmet, de kulcshelyzetben rossz megoldást választottak, az utolsó percben pedig az MKC II. vigyázott a döntetlenre, amellyel megszerezték a harmadik helyet.