Zsigmond György a futást és az ütközést hiányolta, nem gondolta, hogy még egyszer látja a Hajdúnánás elleni játékot.

Zsigmond György: Ugyanaz történt, mint a Hajdúnánás ellen, s nem gondoltam, hogy az még egyszer előfordulhat. Azt hittem, motiváltak leszünk, hogy a nyolc közé juthatunk, s verhető ellenfelet kaptunk. Jobb csapat vagyunk, de ezt be kellett volna bizonyítani. Csak a játékosok tudják, miért volt ez. Méltatlan ez az eredmény csalódott vagyok. Az első félidő értékelhetetlen, a másodikban összeszedettebb volt a védekezésünk, s Koppány is nagyon jól védett. Viszont kihagytunk három hetest, számtalan ziccert. Azt, amit megbeszéltünk, 5-10 percig tartották be mindössze, s mentek a saját fejük után. Az első 30 percben a szélsők nem kaptak labdát, ötlettelenül támadtunk, egyet passzoltunk és ellőtük. Védekezésben nem ütköztünk, középről kaptunk hét átlövés gólt, s az ellenfél vérszemet kapott. Nem figyeltünk, egy helyben álltunk, veszekedtünk. Nem volt gyors középkezdésünk sem. Nem volt húzóemberünk, a légiósoktól többet vártam, talán fáradtak voltak. Pedig megkapták a pihenőt és frissítettünk. Hétfőig még Kövesden vagyunk, majd január 3-án kezdjük a felkészülést. Bízom abban, hogy tudunk erősíteni, a versenyhelyzet többet kihozhat a játékosokból.