A kövesdiek 21 technikai hibával nem nyerhettek, a füzesabonyiak döntetlen után tudtak újítani.

Molnár Ferenc:
Sajnos vereséget szenvedtünk, másképpen alakult a mérkőzés, mint vártuk. Huszonegy technikai hibával nem lehet mérkőzést nyerni. 19-19 után sajnos nem volt kapusteljesítményünk, ahogyan a fegyelmezetlen támadójáték is rányomta a bélyegét az összecsapásra. Leginkább azonban a védekezés hiányosságait érdemes kiemelni, kettes védőink sokat hibáztak. Korábban ment vissza egy játékos a kiállításól, ez is fegyelmezetlenség. Kulcskérdés lett volna az is, hogy ráerőltessük sebességünket az ellenfélre, hiszen ez lehet a fegyverünk ebben az osztályban, de nem sikerült. Nakhajenka és Pavlovics a Cegléd elleni találkozó miatt nem játszotta végig a meccset, hogy kellőképpen kipihenhessék magukat.

Fügedi Csaba:
Az eredményből úgy tűnik, mintha sima mérkőzés lett volna, de aki látta, tudja, hogy szorosabb volt. Felkészültünk az ellenfélből, tudtuk erényeit, gyengeségeit. AZ első félidőben meg is valósítottuk elképzelésünket, nem tudott ellépni a Kövesd, sőt, mi mehettünk előnnyel a szünetre. A második félidőben volt egy hullámvölgy, ebben a saját hibánk is benne volt, taktikai fegyelmezetlenségeket követtünk el, várható volt, hogy nem tudtunk végig ugyanolyan intenzitással játszani. Feljött a Kövesd X-re, de szerencsére tudtunk újítani, s ez fontos volt, hiszen volt piros lapunk és sérülésünk is. Múltkor is hasonló elszántsággal küzdöttünk, ezt sikerült átmentenünk. Voltak átlövéseink, s főként a második félidőben, amikor lementek a szélre a ziccerek, szélsőgóljaink is.