Nem sikerült szépen búcsúztatni az őszt!

Szerző: mkc Kategória:

1 gólos vereséget szenvedtünk Dabason.

Álmosan indult a meccs, a mieink aludtak inkább mélyebben. Védekezésben nem úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztük sajnos, hamar kiépített egy stabilnak mondható 5 gólos előnyt a Dabas.

A játék képe a félidő második felében már kezdett úgy alakulni, ahogy előre elképzeltük. Ennek eredményeként feljöttünk 3 gólra a félidőre: 16-13-ra vezetett ekkor a Dabas.

A második félidőre aztán egy másik MKC jött a parkettre, gyorsan egalizáltunk, majd egy ide – egy oda módon estek a gólok. Egyik csapat sem tudott ellépni. A félidő 16. percében 19-19 állt az eredményjelzőn.

Az utolsó percekre maradt a döntés, miután 25-25 állt a kijelzőn 59.00-nál. A dabasiak támadtak, betörésből Halász lőtt gólt. Rohantunk, ám Horváth ziccerét védte Pallag, ezzel beállította a 26-25 arányú hazai győzelmet.

Az őszt csütörtökön Balatonbogláron zárjuk, a junior válogatott ellen, majd januárban folytatjuk a Liga Kupában.