Hétgólos előny olvadt el a Miskolccal szemben, de nagy hajrával sikerült a szép bajnoki búcsú.

Mezőkövesdi KC U23 – Rádió M Miskolc 29-27 (13-11)
Mezőkövesd, 60 néző, vezette: Burai-Bock, Simon
MKC U23: Bartók L., Hostisóczki (kapusok), Horváth L. 3, Üveges, Fábián 1, Hangyel 2, Nyitrai Zs. 1, Rozmán, Dohány R., Kovács B. 4, KOvács P. 10 (2), Kiss R. 8 (1), Pásztor, Nyitrai J. Edző: Molnár Ferenc
Miskolc: Nyitrai Sz., György G. (kapusok), Kóródi, Csontos 5, Koscsó Á. 7 (1), Orosz 1, Vadászi 3, Lukács 5, Mozer 1, Soós 1, Semsák, Kocsis Cs. 4. Edző: Herr Gyula
Hetesek: 4/3, ill. 3/1
Kiállítás: 8, ill. 14 perc
Az eredmény alakulása: 4-2, 9-3, 11-4, 11-7, 13-8, 14-14, 16-18, 19-19, 25-22, 27-26

A bajnokság utolsó fordulójában a még bajnoki címre is esélyes Miskolcot fogadta U23-as csapatunk. A vendégek soraiban rengeteg kövesdi, volt kövesdi játékos szerepelt. A meccset a mieink kezdték jobban, az első félidő huszadik percében már hét góllal is vezettek, Kiss Roland és Kovács Péter szállították a gólokat. Megtört azonban a lendület, s az előny  az utolsó öt percre ötre, majd a szünetre két gólra olvadt.
A második játékrészben aztán a vezetést is átvették a miskolciak, minden kulcsjátékosuk betalált. Az utolsó negyedórában azonban sikerült ritmust váltani, Kovács Péter indulásokból, Kovács Bence betörésekből szerzett gólokat. Az utolsó tíz percben potyogtak a gólok. Horváth a legjobb pillanatokban talált be, így a túloldalon Csontos hiába lőtt váratlant és Koscsó hiába használta ki a védelmi hibákat, ezekkel csak a lépést tudták tartani. A végén Hostisóczki több lövést is fogott, így bronzérmes csapatunk két góllal legyőzte az ezüstérmes gárdát.