Hétgólos vereséggel és minimum húsz technikai hibával kezdte a tavaszt az MKC U23.

Mezőkövesdi KC U23 – Arago Törökszentmiklósi KE 25-32 (12-13)
Füzesabony, 100 néző, vezette: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki
MKC U23: Sipos, Volarevics (kapusok), Rozmán, Gyenge, Kiss R., Albecz 2, Horváth L., Molnár K., Nakhajenka 5, Kovács P. 7, Fábián, Kovács B. 2, Herczegh 8 (3), Répási 1, Dusza Á., Mikula. Edző: Molnár Ferenc
TKE: Mészáros, Kurán (kapusok), Nagy T. 5, Gál, Horváth Sz. 10, Sipeki, Szöllősi B. 1, Kovács I., György 5 (2), Forgács 6, Nyeső 3 (3), Rékasi 1, Dengi, Farkas, Pesti 1. Edző: Kedves László
Hetesek: 4/3, ill. 10/5
Kiállítás: 14, ill. 8 perc
Kizárás: Nakhajenka (három kétperces)
Az eredmény alakulása: 3-2, 4-8, 6-11, 10-12, 14-20, 16-26, 19-29, 23-29

A kövesdi fiatalok csupán néhány percig vezettek a találkozón, a technikai hibák miatt fordítottak a törökszentmiklósiak. Sikerült is többször 4-5 gólos előnyt kialakítaniuk, ám a kövesdiek, amikor koncentráltak, időről időre felzárkóztak, így az első félidő hajráját is sikerült szorossá tenni.
A második játékrészben  az első támadásból egyenlíteni is sikerült, jöttek azonban ismét az eladott labdák, a kihagyott helyzetek és percek alatt 6 gól lett a differencia. Sipos helyett Volarevics érkezett a kapuba, azonban ő is sorozatban kapta a gólokat a kijátszott helyzetekből. Elöl továbbra is pontatlan volt az MKC, s a játékrész derekán tíz volt közte. Szoros emberfogással is próbálkozott a kövesd, ezt azonban a kétpercek miatt föl kellett adnia a csapatnak. A hajrában ugyanezt alkalmazva sikerült három gólt faragni a hátrányon, de szintén kiállítás miatt az utolsó percekben változtatni kellett. A végén hét góllal kapott ki az U23-as csapat, amely továbbra is sereghajtó.