A végeredmény nem tükrözi a pályán látottakat, ezt mindenképpen kijelenthetjük.

Kicsit álmosan kezdtük a találkozót, egészen a 15. percig kellett várni arra, hogy közel kerüljünk a Fradihoz. Addigra azonban a vendéglátók már összehoztak egy 5 gólos előnyt, amelynek ledolgozása nem volt egyszerű. A félidőre így két gólos Fradi előnnyel vonultak a csapatok.

A második játékrész eleje ugyanúgy alakult, mint a meccs kezdetén: megint a Fradi volt aktívabb ,így kiépítettek egy stabil 3-4 gólos előnyt. Azonban a kövesdi srácok nem adták fel, folyamatosan zárkóztak közelebb: nagy szerepe volt ebben Pásztor Imrének, aki ihletett formában védett a mérkőzés teljes egészében.

16 perc elteltével 18-14-es előnyt mutatott a kijelző, amikor is Zelei Boti 3. góljával felzárkóztunk 3 gólra.

Buday mester a 7-6 elleni játékkal próbált meglepetést okozni Horváth Attilának.

Az 56. percben aztán 23-17-re alakult az eredmény, Mijatovic üres kapus góljával. Elfáradtunk kicsit, sok volt a technikai hiba is.

Az utolsó percekben újoncot avatott Buday Dániel, Pelyhe Patrik állt a kapuba. Gratulálunk, Patrik!

A végeredmény: 27-19