FU18, Drizner Péter

” A DEAC elleni mérkőzésen a második félidőben sikerült bedarálni az ellenfelünket. Sokkal jobban tetszett a csapat, mint az előző mérkőzésen az Eger ellen egy héttel korábban. Kezdjük felvenni harcosságban, agresszivitásban az osztály szintjét, bár még mindig van hiányérzetem. A második mérkőzésen közel álltunk hozzá, hogy legyőzzünk egy nálunk jelenleg lényegesen jobb csapatot, de a Trebisov gárdája nyerte a szoros végjátékot. A taktikai repertoárunk jelenleg még nagyon szűkös ahhoz, hogy 60 percet le tudjunk játszani viszonylag nagy hullámvölgyek nélkül, ezen javítanunk kell a bajnoki rajtig. ”

FU16, Boda Tamás Márton

” Hétvégén az U16-os csapat egy hazai rendezésű mini tornán vett részt. A délelőtti meccsen az ellenfél a DEAC csapata volt. Jól kezdtük a találkozót, elől és hátul is irányítottuk a tempót. Feszes védekezés után több gyors indulás góllal el tudtunk lépni az ellenféltől. A második játékrészben még egy szinttel feljebb kapcsolt a csapat és magabiztos győzelmet aratott. A délutáni találkozón a szlovákiai Terebes volt az ellenfél. A meccset itt is jól kezdtük, 5-6 góllal el is tudtunk lépni. A második félidőben – ahogy fáradt a csapat – a hibáinkat kihasználva az ellenfél kiegyenlített majd át is vette a vezetést. A végén volt labdánk az X-re, de nem sikerült betalálni. Összességében elégedett vagyok a csapat teljesítményével, nagyon sok jó egyéni teljesítményt láthatott a közönség. Azonban sok volt a hiba is, ezeket fogjuk orvosolni a bajnokság kezdetéig. ”