Marius Breazu, Fiú U14

” Vasárnap Kecskeméten két bajnoki mérkőzést játszott az U14-es csapat az első osztály alsóházi rájátszásában. Az első meccsen a Diósd DSE ellen kiegyenlített első félidő volt (14-12-re vezetett az ellenfél), ami nem árulta el, mi várható a második félidőben. Ekkor már felismerhetetlenek voltak fiaink, hibáztak egymás után, így az ellenfél előnye meg sem állt a végéig, 10 gólos különbséggel, 33-23 nyerték meg a találkozót. Az első mérkőzés után rögtön lejátszottuk második mérkőzésünket. Ez kicsit jobban alakult. A Moyra Budaörs fiai is megőrizték egyensúlyukat (szünetben 10-10 volt), a második félidőben egyik csapatnak sem sikerült két gólnál nagyobb különbséggel vezetni. A végjátékban szerencsésebbek voltunk, mert az utolsó 25 másodpercben egyenlő állás mellett támadott a Budaörs, de technikai hibát követtek el, így az utolsó másodpercben Hegyi Boti kapott lehetőséget a győztes gól megszerzésére (24-23) . Két hét múlva Budapesten, a Vasas csarnokban kerül sor az aktuális szezon utolsó mérkőzésnapjára, ellenfelünk az Angyalföldi Sportiskola és a Kecskeméti Sportiskola lesz.”

Diósdi DSE – Mezőkövesdi KC 33-23

Mezőkövesdi KC – Moyra – Budaörs Handball 24-23

Panyi Loránd, Fiú U12

” 05.14-én szombaton Alsózsolcán vendégeskedtünk az U-12 fiúkkal. Az első mérkőzést a Diósgyőri fiatalokkal játszottuk, mely jó játékkal indult. Gyorsan sikerült kialakítani egy megnyugtató előnyt, ami után elkényelmesedtünk. A sportban nem szabad hátradőlni, mert a lefújásig tart a mérkőzés. A fiúknak sikerült azért izgalmakat okozni végére, sajnos a hiányzó sérültjeinken kívül 3 fő nem vagy csak részben tudta folytatni a második mérkőzésen, ahol az Egri VSI vel mérhettük össze erőnket. Végig mentünk az eredmény után. A mérkőzés utolsó perceiben volt esélyünk a mérkőzés megnyerésére is, de sajnos most nem sikerült. 2 hét múlva a ” visszavágón” remélem sikerül javítani a mérlegünkön. Az 5 sérültünknek, akik nem tudtak jönni vagy most szerezték mielőbbi jobbulást kívánok! Hajrá MKC! ”

DVTK – Mezőkövesdi KC 15-20

Mezőkövesdi KC – Egri VSI 23-25

Horváth Loránd, Leány U12

” Mind a két mérkőzést végig irányítva, megérdemelten nyertük meg. Támadásban és védekezésben is jól teljesítettünk, úgyis, hogy mezőnybe nem tudtunk cserélni. A kapusaink is több, szép védést mutattak be. Gratulálok a lányoknak! ”

Mezőkövesdi KC – Hatvani KSZSE 27-3

Tiszafüredi VSE – Mezőkövesdi KC 7-29