FU20, Drizner Péter

” A Ferencvárost legyőzni bármilyen sportágban, bármilyen korosztályban egyfajta rangot jelent, jár érte a gratuláció a csapatnak. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Zelei Botival együtt mindketten úgy gondoltuk és ezt kommunikáltuk is a csapat felé, hogy hazai pályán mi vagyunk az esélyesek. Valószínűleg az ellenfél játékosai is így voltak ezzel, mert napokkal a mérkőzés előtt azon izgultak, hogy játszik-e Sárosi vajon. Hát játszott, amikor kellett, akkor ő jelentette a különbséget a két csapat között, fontos gólokat lőtt, heteseket harcolt ki, örömmel látjuk, hogy a hosszú kihagyás után is ugyanúgy kiemelkedik a posztján az egész korosztályából, ahogy előtte tette évekig. Természetesen mellette az egész csapat jól játszott, kiemelkedő volt a harci szellem, a győzni akarás és a hit, hogy tudnak rangadót nyerni. Ez kell, hogy megmaradjon a folytatásra és ennek kellene átragadnia minden csapatunkra, mert csak így lehet dominálni a velünk hasonló vagy gyengébb képességű ellenfelek ellen és csak így lehet esély a tőlönk magasabban jegyzettekkel szemben. Még egyszer nagy gratuláció a csapatnak! ”

Mezőkövesdi KC – Ferencvárosi TC 29-23 (Félidőben: 15-15)

MKC: Illés Nándor 1 , Nick Márk Bendegúz (kapusok) , Sárosi Balázs 6 , Bakó Bence Norbert 4 , Kocsis Marcell 1 , Vereb Máté Tamás 4 , Orosz Levente, Nagy Zsolt Ádám 5 , Dócs Árpád 8 , Hevesi Zsolt, Szabó Patrik, Török Levente, Senánszky Alárd Péter, Vincze Péter.

Kiállítások: 6 perc

Hétméteresek: 5/4

FU18, Zelei Botond

” Jelentős fizikai dominanciáját érvényesítette a Fradi. Támadásban szép dolgokat csináltunk az egész mérkőzésen, azonban termetünk miatt a védelem megszervezése lesz a szezon nagy feladata. Örülök, hogy látható a csapaton a jelentős fejlődés. Egy évvel ezelőtt ez a mérkőzés még nagyjából dupla ekkora mértékű vereséggel ért volna véget. ”

Mezőkövesdi KC – Ferencvárosi TC 29-40 (Félidőben: 13-24)

MKC: Nagy Máté Gábor, Széles Tamás (kapusok) , Czufor Mihály András, Lukács Zsombor, Vereb Máté Tamás, Marczis László 8 , Vizi Hunor Levente 2 , Spielberger Martin István, Orosz Levente 7 , Szabó Patrik 4 , Panyi István Márk, Pető Botond 1 , Safranka Zalán 1 , Vincze Péter 6.

Kiállítások: 8 perc

Hétméteresek: 2/1

LU17, Horváth Loránd

” Hazai pályán fogadtuk a Salgótarján csapatát. Az első félidőben picit döcögött a gépezet, de aztán a félidő végére sikerült visszajövünk a mérkőzésbe. A második félidőben először sikerült megfordítani az eredményt, aztán szépen lassan építettük ki a 2-3 gólos előnyünket, amit sikerült a mérkőzés végéig megtartani. Gratulálok a lányoknak, a továbbiakban is ezt a hozzáállást és küzdeni akarást szeretném látni tőlük! ”

Mezőkövesdi KC – Salgótarjáni SKC 33-29 (Félidőben: 15-16)

MKC: Lukács Angelika, Szabó Csenge (kapusok) , Vámos Eszter 4 , Szabó Szonja Szófia 7 , Vincze Kinga 4 , Elek Lídia 1 , Takács Tímea 1 , Valkó Viola, Varga Gréta Petra 4 , Barta Luca 8 , Kriston Sára, Farkas Barbara 4 , Lukács Villő Dóra.

Kiállítások: 4 perc