25-25 arányú döntetlent játszottunk Budakalászon.

Változatos meccsen született meg a végeredmény, amely egyik csapat számára sem jelent különösebb előrelépést.

A meccs elején felváltva potyogtak a gólok, aztán magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és úgy tűnt sikerül is fenntartani a különbséget. A félidő végére azonban magára találta a Budakalász és végül 12-12-es döntetlent mutatott a kijelző az első 30 perc után.

A második játékrész elején aztán felébredt a Kalász és felépített a 40. perc környékére egy állandó 3 gólos különbséget. A mieink azonban nem hagyták elmenni a hajót: 20-17-es hazai előny után 4-0 szériát bemutatva máris 20-21 állt a kijelzőn.

Öldöklő csata folyt a pályán, nem kímélték egymást a felek, jónéhány büntetést kiosztottak a sporik.

Buday meste cserélgette játékosait, Mikita Bence is pályára került, azonban egyik csapat sem tudott kiépíteni jelentős előnyt a másikkal szemben.

A lefújás előtti percben emberhátrányba kerültünk, gólt is lőttek a kalásziak, azonban Rodic egy szerencsésnek mondható találattal egalizált.

Továbbra is nyitott tehát a kiesés elleni harc. Mivel az érintett csapatok mindkét meccse döntetlenre végződött, így a végső elszámolásnál elsőként a gólarány, majd a töb lőtt gól dönt majd. Ha ez is azonos, akkor az a csapat végez előrébb, aki több győzelmet könyvelhetett el a szezon során. Természetesen csak azok a győzelmek számítanak, amely mérkőzések ténylegesen le lettek játszva.