Felnőtt csapatunk 24-37-re legyőzte idegenben a Kisvárda gárdáját. Az első félidőben már sikerült egy magabiztos 5-6 gólos előny kiépíteni, ami a második félidőben csak tovább növekedett. A mérkőzés 24-37-es kövesdi győzelmet eredményezett. Felnőtt csapatunk vezetőedzőjét, Drizner Pétert kértük, értékelje a látottakat.

” Sikerült győzelemmel rajtolni, amire nagy szükségünk volt elsősorban lelkileg. Meg kell tanulnunk újra zsinórban nyerni a mérkőzéseket, ha szeretnénk beleszólni az igazán fontos kérdésekbe a bajnokság folyamán. A mérkőzést nagyon jól kezdtük támadásban, folyamatosan jó helyzeteket tudtunk kialakítani, szinte minden gólunk szép összjátékból született. A védekezéssel voltak gondjaink az első félidőben, nem voltunk kellően agresszívek, túl sok könnyű lehetőséget hagytunk a Kisvárdának. A második félidőben végig kontroll alatt tartottuk a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak, a minket elkísérő szurkolóknak pedig köszönjük a biztatást! ” – Drizner Péter, vezetőedző

Kisvárdai KC – Mezőkövesdi KC 24-37 (Félidőben: 14-20)

Kisvárdai KC: Simon András, Hostisóczki Tamás (kapusok) , Bod Bence 1 , Revák László, Kovács László, Bottka Ádám 1 , Radojevic Mladen 7 , Nagy Gergő 4 , Kiss Bálint, Csendes Ádám 9 , Kapdos János, Csatlós Sándor, Jenei Miklós, Veres Sándor 2 , Ruzsinszki Benjámin, Virga Ákos.

Kiállítások: 4 perc

Hétméteresek: 6/4

Mezőkövesdi KC: Hudák Henrik, Pelyhe Patrik József, Ulicsinyi Péter (kapusok) , Sándor Ákos, Sárosi Balázs, Bakó Bence Norbert 1 , Nyitrai János, Horváth Loránd László 2 , Kátai Richárd 6 , Szabó Dániel 9 , Nagy Zsolt Ádám 1 , Nagy Norbert 9 , Zelei Botond 2 , Dócs Árpád 2 , Dobi Sándor 5.

Kiállítások: 8 perc