Felnőtt csapatunk 26-23-ra legyőzte a Nyírbátor együttesét a 3. felkészülési mérkőzésén. A kövesdi csapat kezdte jobban a mérkőzést, magabiztosan használták ki helyzeteiket. A második félidőben egy hullámvölgybe került a csapat, sikerült az ellenfélnek felkapaszkodni. A végjátékban azonban a kövesdi akarat érvényesült, így a találkozó 26-23-as hazai sikert eredményezett. Drizner Péter vezetőedző értékelte a mérkőzést.

” Örülök, hogy sikerült nyerni, kellett már az önbizalomnak. Nyilván nem szabad túlértékelni, de azért jobb érzés lesz így folytatni a felkészülést. A mérkőzésről igazából annyit lehet mondani, hogy végre jól kezdtünk, aztán picit kapkodóvá vált a játék az első félidő második felében. A második félidőben pedig nem bírtunk az ellenfél kapusával. Ritkán látható nagy védések sorozatát mutatta be, úgyhogy természetesen gratulálunk neki, de ezt azért jobban meg kell oldani, mert ziccerek tömkelegét hagytuk ki ellene. A kapott gólok száma az nagyjából reális, bár volt 3-4 olyan, amit azért illett volna megfogni, de ennek ellenére a kapusaink teljesítménye sokat javult. Örülök, de tisztában kell lennünk, hogy még nagyon messze vagyunk attól a szinttől, ami a bajnokságban kell majd. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Mezőkövesdi KC – Nyírbátor SC- TVP 26-23 ( Félidőben: 19-15)

Mezőkövesdi KC: Nagy Dominik, Varga István (kapusok) Szabó Dániel 2 , Gulácsi Bálint 2 , Boda Tamás, Dócs Árpád, Csörgő Kristóf 3 , Zelei Botond 2 , Jancsó Nándor 8 , Dobi Sándor 2 , Nyitrai János 2 , Kátai Richárd 5 , Vizi Hunor.

Kiállítások: –

Hétméteresek: 1/1

Nyírbátor SC-TVP: Felföldi Róbert, Gadnai Attila (kapusok) , Vasas György 2 , Albecz Bence 1 , Gubó Alex, Mészáros Ákos 4 , Kun Szabolcs 2 , Bor Márk 2 , Pánczél Zoltán 7 , Tamás Menyhért 2 , Szedlacsek János 3 , Varga Richárd, Lapos István, Siket Kornél.

Kiállítások: 2 perc