Felnőtt csapatunk 29-35-ös győzelmet aratott a Komárom vendégeként a rájátszás 4. fordulójában. A mérkőzés első percétől kezdve a kövesdi akarat érvényesült, végig vezetve zsebeltük be a 2 pontot. Az első játékrészben sikerült 6 gólos előnyre is szert tennünk, de a félidőhöz közeledve a hazai csapatnak sikerült faragni hátrányából. A második félidőre 12-16-os kövesdi vezetéssel fordultak a csapatok. A második félidőt a hazai csapat kezdte jobban, de a 2-3 gólos előny megmaradt a két csapat között. A második félidő második felében előnyünk tovább növekedett, Bakó Bence Norbert szerezte az utolsó kövesdi találatot a mérkőzés 59. percében. Drizner Péter vezetőedzőt kértük, értékelje a látottakat.

” Gratulálok a csapatnak, hazahoztuk ezt a nagyon fontos két pontot, amivel életben maradtak a reményeink. Jól kezdtünk, hamar kiépítettünk egy stabil 3-5 gólos előnyt, volt sanszunk arra is, hogy akár nagyobb különbséggel is vezessünk a félidőben, de kihagytunk pár ziccert. A második félidőben voltak kisebb hullámvölgyeink, de kettőnél nem tudott közelebb jönni a komáromi csapat. Örülök, hogy mindenki tudott hozzátenni a mai győzelemhez, erre lesz szükség a továbbiakban is. Külön köszönet a szurkolásért, sokat segített a csapatnak. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Férfi NB I/B – alsóház 4. forduló

Komárom VSE – Mezőkövesdi KC 29-35 (Félidőben: 12-16)

Komárom VSE: Eichkern Levente, Kisék Máté (kapusok), Szakács Tibor, Farkas Benedek 1 , Kisék Bence, Szakács Péter, Harsányi Gergely 6 , Oross Dániel 5 , Nagy Abel 8 , Neukum Csanád, Balla Benedek 1 , Mizser Márton, Krancz Kolen 4 , Mándy Tibor, Hollós Péter 1 , Bodnár Ádám 3.

Kiállítások: 2 perc

Hétméteresek: 2/1

Mezőkövesdi KC: Nagy Dominik, Pelyhe Patrik József, Varga István (kapusok) , Bakó Bence Norbert 1 , Nkousa Dávid Luc 3 , Csörgő Kristóf 8 , Rosta Bálint 1 , Boda Tamás Márton, Kátai Richárd 8 , Szabó Dániel 5 , Sütő Olivér Döme, Vereb Máté Tamás, Zelei Botond 1 , Gyallai Bercel 4 , Dobi Sándor 4.

Kiállítások: 4 perc