A bajnokság 4. fordulójában az Újfehértó – Kállósemjén SZSE gárdájához látogatott felnőtt csapatunk. A mérkőzést végig vezetve hoztuk el a 2 pontot. Drizner Péter vezetőedzőt kértük, értékelje a látottakat.

” Gratulálok a csapatnak a győzelemhez. A védekezés és a kapusteljesítmény végig jó volt, ami miatt hiányérzetem van, az az, hogy nem tudtuk hamarabb lezárni a mérkőzést. Az első félidőben 5-2-nél volt az első sanszunk, ott 7-2 helyett 5-3 lett az állás a saját hibáink miatt. Hasonló szituáció még kétszer adódott, míg végre a negyedik alkalmat már kihasználtuk. Ebben előre kell lépnünk, különben pontokat fogunk hullajtani. Köszönjük a minket elkísérő szurkolók biztatását, jövő héten szombaton otthon szeretnénk folytatni a győzelmi sorozatot! ”

Újfehértó – Kállósemjén SZSE – Mezőkövesdi KC 16-27 (Félidőben: 7-11)

Újfehértó – Kállósemjén SZSE: Bihari Bence, Hornyák József, Lencsés Levente József (kapusok) , Csonka Bence, Nyeste Richárd, Barabás Bence László 7 , Imre Csaba 2 , Miski Zoltán, Vizi Gábor 1 , Pál Tamás 2 , Horváth Bendegúz 1 , Halmos Balázs 1 , Bakó László 1 , Bécsi János 1.

Kiállítások: 6 perc

Hétméteresek: –

Mezőkövesdi KC: Hudák Henrik, Ulicsinyi Péter, Illés Nándor (kapusok) , Nagy Norbert 3 , Nyitrai János 2 , Horváth Loránd László 3 , Boda Tamás Márton, Kátai Richárd 5 , Szabó Dániel 8 , Nagy Zsolt Ádám, Orosz Levente 2 , Vereb Máté Tamás 2 , Zelei Botond, Dócs Árpád 2 , Dobi Sándor.

Kiállítások: 2 perc