Felnőtt csapatunk 36-27-re legyőzte hazai pályán a Győr együttesét a rájátszás első mérkőzésén. A mérkőzés első félidejében fej-fej mellett haladtak a csapatok, ahogy sikerült 2-3 gólos előnyre szert tennünk, a győri együttes rögtön reagált és sikerült felzárkóznia. A második félidőre 14-14-es döntetlennel fordultak a csapatok. A második félidőt a vendég csapat kezdte jobban, átvették a vezetést. A mérkőzés 40. percétől kezdve azonban sikerült megfordítani a mérkőzés állását és a kemény védekezésnek, pontos, higgadt befejezéseknek köszönhetően sikerült ellépni a Győrtől. Dobi Sándor 59. percében lőtt góljával állt be a végeredmény. Az edzői, illetve a játékosok értékelése az alábbi linken keresztül érhető el!

Mezőkövesdi KC – Agrofeed EUO UNI Győr 36-27 (Félidőben: 14-14)

Mezőkövesdi KC: Nagy Dominik, Pelyhe Patrik József, Varga István 2 (kapusok) , Gulácsi Bálint, Nkousa Dávid Luc 5 , Csörgő Kristóf 6 , Rosta Bálint, Boda Tamás Márton, Kátai Richárd 8 , Szabó Dániel 5 , Sütő Olivér Döme, Vereb Máté Tamás, Zelei Botond, Dócs Árpád, Gyallai Bercel 4 , Dobi Sándor 6.

Kiállítások: 10 perc

Hétméteresek: 1/1

Agrofeed ETO UNI Győr: Kimmel Markus Vilmos, Takács Ákos 1 (kapusok) , Lang Zalán, Sokoray Ádám 3 , Győri Dani Dávid 1 , Goór Kristóf, Barnyák Ádám Tamás, Ásványi Gellért 2 , Nagy Martin Dániel 4 , Czene Dávid, Sövegjártó Mátyás 1 , Mátés István 5 , Paár Olivér, Szabó Ádám 1 , Ujvári László 8 , Gaál Levente 1.

Kiállítások: 8 perc