Felnőtt csapatunk a bajnokság 11. fordulójában a Kecskemét együttesével mérkőzött meg a 2 pontért. A találkozó első félidejében már sikerült kialakítani egy magabiztos, 9 gólos előnyt. A második játékrészben ez az előny tovább növekedett, így magabiztosan, végig vezetve nyertük a mérkőzést. Az utolsó kövesdi találatot Kátai Richárd szerezte az 59. percben. Drizner Péter vezetőedzőt kértük, értékelje a látottakat.

” Jó játékkal, magabiztosan hoztuk el a számunkra nagyon fontos két pontot a Kecskemét otthonából. Jól kezdtük a mérkőzést, lépésről lépésre sikerült kialakítani egy megnyugtató 5-6 gólos előnyt, amit a félidő végén ugyan kicsit szerencsés körülmények között, de mégis sikerült 9 gólra növelni. A második félidőt is jól kezdtük, így hamar eldőlt a találkozó, az apróbb sérüléssel küzdő játékosainkat szerencsére nem kellett bevetni, reméljük a Cegléd elleni hazai találkozóra teljesen felépül mindenki. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez! ” – Drizner Péter, vezetőedző

Kecskemét – Mezőkövesdi KKFT 27-40 (Félidőben: 13-22)

Kecskemét: Sárközi Zsolt, Szikora Gergely, Markóczy Marcell (kapusok) , Horváth Andor 7 , Bodnár Ádám 4 , Tóth Barnabás Attila, Vincze Péter Bálint, Csuzi Milán 5 , Papp István 4 , Bózsa Brendon 1 , Szeverényi Bence 4 , Forgács Tamás Balázs, Paizs Miron, Gárgyán Ádám 1 , Hunyadi Dániel János 1 , Deák Milán.

Kiállítások: 6 perc

Hétméteresek: 3/2

Mezőkövesdi KKFT: Ulicsinyi Péter, Szilágyi Benjámin (kapusok) , Jancsó Nándor 7 , Kovács Bence 8 , Sárosi Balázs 7 , Vincze Péter, Nyitrai János, Veres Balázs 2 , Horváth Loránd László 2 , Boda Tamás Márton 1 , Kátai Richárd 8 , Szabó Patrik, Dócs Árpád, Dobi Sándor 3 , Bodnár Bálint 2.

Kiállítások: 2 perc