Ifi csapatunk 8 góllal, 25-33-ra legyőzte a Rév TSC-BF együttesét. Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok. A félidő 10-12-es kövesdi vezetést hozott. A második félidőt a kövesdi csapat kezdte jobban, sikerült előnyét 7 gólra növelnie. A végjátékban ez csak tovább növekedett, így kialakult a 25-33-as kövesdi győzelem. Drizner Péter vezetőedző értékelte a mérkőzést.

” Gratulálok a csapatnak, fontos volt, hogy győzelemmel tudtunk kezdeni. Érdekes mederben folyt a mérkőzés, rengeteg kiállítás volt, szerencsére rutinosabbak és érettebbek voltunk az ellenfelünknél. 15 perc után alkalmazkodtunk, ők pedig szépen összegyűjtöttek 14 (!) kiállítást, így csak le kellett menedzselni az emberelőnyöket a második félidőben. Három játékosunk is ma debütált az ifi mezőnyben. Szépen dolgoztak, örülök az ő teljesítményüknek is, kellenek majd az egész szezonban. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Férfi Ifjúsági I. osztály – kelet I. forduló

RÉV TSC-BF – Agrinox Market – Mezőkövesdi KC 25-33 ( Félidőben: 10-12)

RÉV TSC-BF: Simó Bálint, Szász Imre (kapusok), Finta Gyula, Csányi Csongor 9 , Simó Balázs, Willi Olivér Attila 3 , Kátai Ferenc Zsombor 2 , Velencei Vilmos 2 , Zeller Martin 1 , Sinkó Bálint 2 , Weiler Krisztián, Szabó Dániel Árpád 6 , Zsadányi Máté Ferenc.

Kiállítások: 28 perc

Kizárás: 2

Héméteresek: –

Agrinox Market-Mezőkövesdi KC: Pelyhe Patrik József 1 , Senánszky Alárd (kapusok) , Sárosi Balázs 9 , Czakó Dénes 2 , Bakó Bence Norbert, Gulácsi Bálint 1 , Csörgő Kristóf 9 , Vizi Hunor Levente 2 , Dócs Árpád 5 , Hevei Zsolt, Vincze Péter, Mező Balázs 4.

Kiállítások: 10 perc

Hétméteresek: 5/5

Eredmény alakulása:

10. perc: 4-3-ra vezet a hazai együttes

20. perc: 8-10-re átvette a vezetést a kövesdi csapat

30. perc: félidei eredmény 10-12

31. perc: Sinkó Bálint megszerezte harmadik 2 perces büntetését, így megkapta a vele járó piros lapot

40. perc: a 21. találatot Dócs Árpád szerezte, 16-21 a kövesdieknek

50. perc: a kövesdi csapatból Gulácsi Bálint kapta meg második 2 perces büntetését, Csörgő Kristóf találatot szerzett. Mérkőzés állása 20-28.

56. perc: Csányi Csongor is megszererze harmadik 2 perces kiállítását, így ő is kipontozódott a hazai csapatból

60. perc: végeredmény: 25-33