Továbbjutottunk a Kupában

Szerző: mkc Közzétéve:

Kedden 18:30-tól a Füzesabonyi SC vendégeként játszottunk az abonyi Sportcsarnokban.

Drizner Péter a mérkőzés előtt célnak tűzte ki a nagy arányú győzelmet, és azt, hogy sok olyan játékosnak adjon több játékpercet, akik a DVTK ellen keveset voltak a pályán. Emellett sok fiatalt is a tegnapi keretbe válogatott.

A mérkőzés elejétől fölényben játszottunk, bár sok technikai hibát követtünk el. A Füzesabony csapatának is voltak szép megoldásai, pillanatai, de a kövesdi előny hamar 4-5 gólosra nőtt. A szünetre 19-13-mas vezetéssel vonultunk.

A második félidőben tovább növeltük az előnyünket, és a pályán már nagyon sok utánpótlás játékosunk volt. Többek között Jano, Vereb, Gál, Bakó, Poczok, Szabó, Tömöri. A mérkőzést végül 37-26-ra nyertünk meg, ezáltal továbbjutottunk a III. fordulóba.