A Cegléd nyert

Szerző: mkc Közzétéve:

Tegnap a Cegléd otthonába utaztunk a bajnokság 3. fordulójában. A mérkőzés első negyedórájában kiélezett volt a küzdelem, az eredmény sokszor döntetlen volt. Ezt követően a hazaiak elléptek, és a félidőre 3 gólos hátránnyal vonultunk.

A második játékrészben tovább növelte az előnyét a Cegléd, ám 45-50. perc között ledolgoztuk a gólkülönbség egy részét és a -3 gólért támadhattunk. A Cegléd jól védekezte le ezt a kritikus pontnak nevezhető támadást és újból megnövelték az előnyüket, ami kitartott a találkozó végéig.

A végeredmény: Ceglédi KK – MKC 34-27

Drizner Péter így értékelte a találkozót:

Sajnos csak az első 15 percben nyújtottunk olyan játékot, amivel esély lehetett volna a pontszerzésre, ez nyilvánvalóan kevés bárki ellen ebben az osztályban. Ma hiányoztak az igazán jó egyéni teljesítmények, valamint el kell ismerni, hogy harcosságba is fölénk nőtt a Cegléd, ilyen arányban is megérdemelten nyert.