Felnőtt csapatunk a bajnokság 16. fordulójában a Balmazújváros otthonába látogatott. A mérkőzés első félidejében fej-fej mellett haladtak a csapatok, a 24. percben sikerült 4 gólos előnyre szert tenni, ami a félidő végéig kitartott. A második félidőben ez a kövesdi előny csak tovább növekedett, az 52. percben már 10 gólosra nőtt. Az utolsó kövesdi találatot Szabó Dániel szerezte a mérkőzés 59. percében. Drizner Péter vezetőedzőt kértük, értékelje a látottakat.

” A 47 lőtt gól ellenére van hiányérzetem a mérkőzéssel kapcsolatban. Az első 10-15 percben nagyon enervált volt az egész társaság. Az első félidő második felétől a támadójáték feljavult, így nem forgott veszélyben a győzelem. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Balmazújvárosi KK – Mezőkövesdi KC 34-47 (Félidőben: 18-22)

Balmazújvárosi KK: Balázs Tamás, Szarvas József, Szarvas Bence (kapusok) , Kapusi Gábor 6 , Dobi Balázs, Jenei Bence 4 , Felföldi Bendegúz 3 , Ludnai Gergő 1 , Bugjó Dániel 7 , Pokrócz Péter István 6 , Holczer Edvin, Rácz Miklós József 2 , Kincses Ábel, Németi Roland 2 , Erdei Dániel 3.

Kiállítások: 12 perc

Hétméteresek: 5/4

Mezőkövesdi KC: Pelyhe Patrik József, Hudák Henrik, Ulicsinyi Péter (kapusok) , Sárosi Balázs 6 , Sándor Ákos 4 , Nagy Norbert 5 , Nyitrai János 2 , Horvtáth Loránd László 5 , Boda Tamás Márton, Kátai Richárd 3 , Szabó Dániel 5 , Nagy Zsolt Ádám 3 , Vereb Máté Tamás 1 , Zelei Botond 9 , Dócs Árpád 4 , Dobi Sándor.

Kiállítások: 6 perc