Az utolsó 12 percben nem szereztünk gólt, ezzel vereséget szenvedtünk Balmazújvárosban.

Idegenlégiósok nélkül utaztunk idegenbe, hétfő este, hogy megkezdjük a Liga Kupa idei kiírását.

A keretben 3 fiatal is helyet kapott: Gulácsi Bálint, Szepesi Zsombor és Csörgő Kristóf.

Az elképesztően meleg csarnokban a mérkőzés elején felváltva estek a gólok, egyik csapat sem tudott nagyobb előnyt kiépíteni magának. A hazai kapuban Holló, míg nálunk Mojsilov segítette ki a védőfalat.

A félidő vége a vendéglátóknak sikerült jobban, ezzel kiépítettek egy 2 gólos előnyt. A második félidőre mindkét mester gyakorlatilag sort cserélt, mindenki játéklehetőséghez jutott. Pásztor váltotta Mojsilovot és az ő percei következtek: bravúrt bravúrra halmozott, ezzel bőséggel hozzájárult ahhoz, hogy megfordítsuk a meccset. Pásztoron kívül ebben a periódusban Csörgőt lehetett még dicsérni, aki a padról beállva lőtt két gólt és kiosztott pár gólpasszt, többek között Menyhártnak kínaira.

Csörgő második góljával már 4 gólos előnyt mutatott a kijelző, amikor 12 perc volt hátra a meccsből. Senki nem gondolta vendégoldalon, hogy ez lesz az utolsó gólunk: pedig így lett.

A hazai csapat innentől kezdve egy 7-0ás rohammal megfordította a meccset és végül 3 gólos győzelmet aratott.

A meccs statisztikája IDE KATTINTVA érhető el.