Az alábbi cikkben olvasható utánpótlás csapataink múltheti mérkőzéseinek értékelése.

2021.02.17. Fiú Serdülő I. osztály – kelet

” Az első félidőben azt hittük, hogy majd megnyerjük valahogy a mérkőzést. Hiányzott az a kicsi plusz mindenkiből, ami ahhoz kell, hogy értelmezhető teljesítményt lehessen leadni. Nyilván egy nem éppen irodalmi stílusú időkérés az ötödik percben megoldotta volna a problémát, de kíváncsi voltam, hogy ki tudja-e rántani magát a csapat ebből az állapotból. Ahogy a félidei eredmény mutatja, ezt nem tudtuk megcsinálni. Ez is egyfajta képesség, amivel magas szinten rendelkeznie kell egy sportolónak. Szerencsére ez is, mint minden, tanulható. Biztos vagyok benne, hogy tudjuk majd kamatoztatni ezt a tapasztalatot a jövőben. A szünetben megtörtént az a bizonyos fejmosás, amitől felébredt a társaság, illetve megbeszéltük az első félidő tapasztalatait, módosítottunk a védekezésen. Onnantól kezdve kijött a két keret közötti hatalmas minőségbeli különbség. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Gödöllői KC – Mezőkövesdi KC 20-31 (Félidőben: 14-13)

2021.02.20. Férfi Ifjúsági II. osztály- kelet

” Gratulálok a csapatnak! Nehéz mérkőzés volt, egy jól játszó Hatvant sikerült legyőzni. ” – Drizner Péter, vezetőedző

Hatvani KSZSE – Agrinox Market – Mezőkövesdi KC 20-30 (Félidőben: 10-11)

2021.02.21. Fiú U15

” 12 és 14 -es gólkülönbséggel nyertünk meg két meccset a hétvégén. A tíz legjobb góllövő közül három a mi csapatunkból származik (Fogas 21, Vincze 16 és Marczis 8). Személy szerint szeretnék egy jobb együttműködést az 5:1 védekezés közép szektorában, amit az egyik félidőben kötelesek vagyunk játszani. Gratulálok a csapatnak a vasárnap elért eredményeikhez! ” – Marius Breazu, vezetőedző

Budakalászi Kézilabda Zrt. – Mezőkövesdi KC 19-31 (Félidőben: 8-14)

Mezőkövesdi KC – Gyömrői KA 26-14 (Félidőben: 12-6)