FU20, Drizner Péter

” A küzdelem megfelelő volt, a játék és a helyzetkihasználás helyenként viszont nem. Jókor jön a bajnoki szünet, rendeznünk kell a sorokat. ”

HE – DO BRAUN Gyöngyös – Mezőkövesdi KC 43-37 (Félidőben: 20-15)

MKC: Illés Nándor, Nick Márk Bendegúz (kapusok) , Sárosi Balázs 7 , Kocsis Marcell, Vereb Máté Tamás 2 , Marczis László, Orosz Levente 1 , Nagy Zsolt Ádám 6 , Dócs Árpád 10, Török Levente 1 , Senánszky Alárd Péter 1 , Vincze Péter 9.

Kiállítások: 10 perc

Hétméteresek: 3/1

FU18, Zelei Botond

” Serdülő: Keressük a problémák okát, szörnyen játszottunk, edzésmenő egyelőre a keretünk nagy része, így nem lehet. Tudunk jó teljesítményt leadni, hiszen már megmutatta a csapat számtalanszor, nem bánnám ha visszaköszönne bajnokin is, mert ez eddig mélyen szint alatti. Ifi: Drizi múltkori nyilatkozatára visszacsatolva könnyen lehet, hogy a pályánk tönkre tette a szezonunkat a két elkerülhető sérülés miatt. Sajnálom nagyon a fiúkat, hiszen most is a maximum környékét adták ki magukból, de elfogytunk. Megtisztelő azt gondolom, hogy egy Nkousához kell nyúlni egy ifi meccsen ellenünk, bár végülis bejött. A szünet jól fog jönni, próbálunk utána kapaszkodni újra az élmezőnyhöz, bár tudjuk két nagyon kemény mérkőzés vár ránk egyből és a sérültek sem biztos, hogy készen fognak állni. ”

HE – DO B BRAUN Gyöngyös – Mezőkövesdi KC 37-23 (Félidőben: 14-13)

MKC: Nagy Máté Gábor, Széles Tamás (kapusok) , Czufor Mihály András , Lukács Zsombor 1 , Vereb Máté Tamás 3 , Marczis László 1 , Vizi Hunor Levente, Spielberger Martin István 1 , Orosz Levente 2 , Szabó Patrik 7 , Pető Botond 3 , Safranka Zalán 4 , Vincze Péter 1.

Kiállítások: 8 perc

Hétméteresek: 3/2

FU16, Boda Tamás

” Pénteken a Tisza Volán csapatával játszottunk a bajnokság aktuális fordulójában. A kettő pont sorsa nem volt kérdéses. Az első perctől kezdve érvényesítettük a hazai pálya, valamint a képességbeli különbségek előnyét. Gratulálok a csapatnak. Örülök, hogy mindenkinek nagyjából egyenlő játékidőt tudtam biztosítani, illetve, hogy mindenki élt a lehetőséggel. Most egy kisebb szünet következik, amiben a kondíció fejlesztésén lesz a hangsúly. ”

Mezőkövesdi KC – Tisza Volán SC 42-16 (Félidőben: 19-7)

MKC: Széles Tamás, Kriston Milán Gábor (kapusok) , Hegymegi Dániel, Halmai Zsombor 5 , Sallai Levente 1 , Spielberger Martin István 5 , Panyi István Márk 11, Safranka Zalán 7 , Tóth Botond 3 , Hegyi Botond 1 , Kriston Richárd 5 , Márton Milán 2 , Molnár Kristóf 2.

Kiállítások: 6 perc

Hétméteresek: 2/2

FU14, Boda Tamás Márton

” Hétvégén Egerben rendezték az U14-es bajnokság aktuális dupla fordulóját. Az egyik ellenfél a Salgótarján, a másik pedig a Hatvan csapata volt. Mindkét találkozón fölényes győzelmet arattunk. Végig irányítottuk a meccs ritmusát, mind elől, mind hátul domináltunk. Örülök, hogy többféle felállást is ki tudtam próbálni és, hogy a srácok mindent beleadtak a pályán. Külön köszönöm a szülőknek a segítséget a logisztikában, szurkolásban. Gratulálok a csapatnak, mindenki jól teljesített. Ezt a formát kell tovább megőrizni a bajnokság végéig. ”

Salgótarjáni SKC – Mezőkövesdi KC 13-28 (Félidőben: 6-12)

MKC: Nagy Dániel, Csuhai Magor (kapusok) , Monoki Barnabás, Bencsik Zalán 7 , Tóth Balázs 8 , Bukta Bálint 1 , Sipeki Gábor 2 , Vámos Bence 5 , Bene Patrik 1 , Gulyás Bende 1 , Korpás Róbert Rafael 3.

Kiállítások: 2 perc

Hétméteresek: –

Mezőkövesdi KC – FC Hatvan Kézilabda 48-16 (Félidőben: 26-7)

MKC: Csuhai Magor, Nagy Dániel (kapusok) , Monoki Barnabás 2 , Bencsik Zalán 13 , Tóth Balázs 5 , Bukta Bálint 5 , Sipeki Gábor 1 , Vámos Bence 5 , Bene Patrik 5 , Gulyás Bende 8 , Korpás Róbert Rafael 4.

Kiállítások: –

Hétméteresek: 1/1

FU12, Panyi Loránd

” Az U12-es fiú csapatunknak Október 08-án Eger városa adott otthont az idei szezon első fordulójának. 2 új ellenféllel mérhettük össze erőinket. A kezdés jól sikerült! Nagyon szépen köszönöm a gyerekek hozzáállását. Hibák mindig voltak, vannak és lesznek is, de ezen a napon ellentmondást nem ismerve játszott a csapat! A 2.mérkőzésen szoros, kiélezett küzdelemre számítottam, látván az ellenfelünk első mérkőzését. A meccs első perceiben be is igazolódott. 7-7 – ig fej – fej mellett haladtunk ellenfelünkkel, majd ezt követően a fiúk magasabb fokozatba kapcsoltak. Folyamatosan sikerült egyre magabiztosabban uralnunk a mérkőzést. Remek egyéni teljesítményekkel, de igazi CSAPATKÉNT játszottak és húzták föl egymás teljesítményét a gyerkőcök. Mindenki kivette a részét a mérkőzésből, mind védekezésben, mind támadásban. Öröm volt nézni, azt hiszem ezt a fantasztikus szülői szurkolótáborunk nevében is mondhatom. Nagyon büszke vagyok a CSAPAT minden egyes tagjára! A kis sérültjeinknek mielőbbi jobbulást! Hajrá MKC! ”

Dombrádi Mobil DSE – Mezőkövesdi KC 10-37 (Félidőben: 3-18)

Mezőkövesdi KC – Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE 35-19 (Félidőben: 17-10)

LU12, Makó – Varga Szilvia

” A hétvégén megkezdték a bajnoki mérkőzéseket az U12-es lányok is. Két könnyű mérkőzést játszottunk. Az Eszterházy SC csapatát 20-9-re, a Lóci DSE csapatát pedig 32-4-re sikerült felülmúlni. Elsőre nem vagyok elégedetlen, de sok még a tanulni való. Csapat tagok: Kovács Kira, Fügedi Regina, Fügedi Nóra, Nagy Bella, Belényesi Réka, Bencsik Méda, Giga Barbara, Andrássy Hanna, Csuhai Kincső, Fajta Boglárka, Bene Boglárka, Panyi Barbara, Sivák Sára, Fügedi Gréta ”

Mezőkövesdi KC – Eszterházy SC I. 20-9 (Félidőben: 11-5)

Lóci DSE – Mezőkövesdi KC 4-32 (Félidőben: 2-15)