Hosszú utazás léptünk ma pályára Orosházán!

Nagyon jól indult a mérkőzés, gyorsan 6 gólos előnyre tettünk szert. Átmeneti lehetett azonban az örömünk, mert az Orosháza a kezdeti sokk után magára találta és egyre közelebb lopózott a mieinkhez.

A félidőben minimális, kétgólos előnnyel mehettünk az öltözőbe. A második félidő ugyanott folytatódott, ahol az első abbamaradt. Továbbra is tartott a hullámvölgyünk, de legalább gólra góllal feleltünk és tartottuk az előnyünket.

Buday mester folyamatosan forgatta a csapatot, kapuban is Győri után Pásztor, majd újra Győri volt a sorrend.

A végjátékra Pásztor Imre állt a kapuba, aki 4-5 komoly védést mutatott be. Visszajöttünk a meccsbe, visszavettük a vezetést, amit a végéig már nem is engedtünk ki a kezünkből.

Orosházi FKSE Linamar – Mezőkövesdi KC  27:28 (13:15)

Buday Dániel: “Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, amit a végén rutintalanságunk miatt magunknak tettünk nehézzé. Megvan a továbbjutás, folytatjuk a munkát, tanulunk a hibákból!”