A félidőben még döntetlen állt a kijelzőn, a második félidőben azonban végül a hazai csapat szerezte meg a győzelmet!

Közel 400 km-t utazott felnőtt csapatunk, hogy Csurgón lépjen pályára. Kemény felkészülési héten volt túl a csapat és feltett szándékunk az volt, hogy pontot, esetleg pontokat szerezzünk a somogyi városban.

Nem is voltunk ettől nagyon messze. De ne szaladjunk ennyire előre. A meccs elején felváltva estek a gólok, azonban a mi oldalunkon Pásztor jó napot fogott ki, így ritkán találtak a hálójába a csurgói játékosok. Ugyanez sajnos elmondható volt a valaha még az MKC-t erősítő Pallag Péterről is. Ennek eredményeképpen a félidőben 10-10 arányú döntetlen állt a kijelzőn.

A második félidőben sem engedtünk ki, nem maradtunk az öltözőben.

Pár perces gólcsend következett az oldalunkon, amelyet kihasznált a hazai gárda és meglépett 4 góllal. Elúszni látszott a meccs, de a kövesdi alakulat másként gondolta. Mojsilov bemutatott néhány védést a kapuban, a másik oldalon szélsőink megszórták Zaponseket, így megint döntetlen állt a kijelzőn.

Az utolsó 5 perc végtelenül izgalmasan alakult: technikai hibák, érdekes ítéletek borzolták a kedélyeket és végül a Csurgó jött ki jobban az adok – kapokból és 2 gólos győzelmet aratott.

Szégyenkezni valónk egyáltalán nincsen, ilyen játékkal egy papíron jóval erősebb otthonában vereséget lehet szenvedni. Ugyanakkor szép reményekkel kecsegtet a hetek óta fennálló hozzáállás és hajtás, amelynek idővel biztosan meglesz az eredménye.

Folytatás kedden, Ózdon, a Magyar Kupa III. fordulójában.

A mérkőzés statisztikája IDE KATTINTVA érhető el.