A Veszprémi KKFT jutott a legjobb 4 közé.

1 gólos hátrányban vártuk a visszavágót a kisebb veszprémi csapat ellen. Bravúrnak könyvelhettük el ezt az eredményt, tekintve, hogy már 7 góllal is vezetett egy héttel korábban a második félidő derekán az ellenfél.

Huszáros hajrával azonban sikerült visszakapaszkodni és minimalizálni a kárt. Jó előjelekkel és bizakodva vártuk tehát a meccset.,

Úgy is alakultak a dolgok, ahogy elterveztük: már 5 gól is volt az előnyünk az első félidőben. Aztán valami megváltozott. Egyre többet hibáztunk, rossz döntéseket hoztunk és meg nem értésekből is bőven volt a pályán. A félidő végére egyenlített a fiatal bakonyi csapat.

A második félidőben aztán öldöklő küzdelem alakult ki, egyre másra potyogtak a gólok. Végül elérkeztünk a végjátékhoz, ahol Jancsó kezében maradt a továbbjutás. A végeredmény: 30-29, következhettek a büntetők.

Kovács Bence betalált, erre válaszolt Seregi. Horváth büntetőjét védte Ágoston, ráadásul Éles betalált. Zelei következett nálunk, aki elegánsan pörgette Miklós feje fölé a labdát. A vendégektől Boros mellélőtte a labdát, de a következő büntetőt, amelyet Menyhárt lőtt védte Miklós. Szemtán viszont betalált, így Csörgő -ha kihagyja- büntetője akár döntő is lehetett. Fiatal irányítónk a kapufát trafált telibe, ezzel a Veszprémi KKFT jutott a Liga Kupa legjobb 4 csapata közé.

Buday Dániel: “Rendkívül csalódott vagyok, nem erre számítottam. A kezünkben volt egy jó eredmény elérésének lehetősége, amely lendületet adhatott volna a hátralévő mérkőzésekre is. Nem állunk persze le, csináljuk a kiszabott munkát, de mindenképpen érdemes elgondolkodnunk néhány percre!”

A mérkőzés statisztikája IDE KATTINTVA érhető el.