HUN-IOR Nemzetközi Kézilabda Kupa, Kisvárda

Pénteki kezdettel egész hétvégén kézilabda kupán szerepel Drizner Péter serdülő és Padla József ifjúsági csapata.

Serdülő csapatunk sorsolása:

január 26. 18.00 /Bessenyei Terem/

MKC – Nyíregyháza SC 15:14 (9:9)

MKC: Pelyhe, Senánszky – Tóth Zs. 2, Tóth A. 1, Bakó 4, Csörgő 2, Pap B., Bartók, Beller 3, Török 3, Pap M.   Szakvezető: Drizner Péter

Nyíregyháza: Orosz, Balogh, Lencsés, Csonka 3, Mezősi 1, Lengyel 4, Barkó 3 (1), Szabó, Baráth 2, Dolgos 1, Kalmár, Hegedűs, Kertész, Heringh   Szakvezető: Kerekes Tamás

Kiállítások: 4, illetve 4 perc

Büntetők: 1/0, illetve 1/1

 

január 27. 11.00 /Bessenyei Terem/

Minaur SC Baia Mare – MKC   20:29  (12:12)

Minaur Baia Mare: Bouman, Astalas, Ghibirdic 2, Indrecan, Paul, Boitor 1, Bogdan 2, Ardelan 8 (2), Houler 3, Axenta, Pop 1, Borcuti, Cioclu 2, Chis 1   Szakvezető: Clonovszki Claudiv

MKC: Pelyhe, Senánszky – Csörgő 3 (1), Pap M., Sárosi 10 (2), Török 2, Bakó 4, Beller 1, Pap B., Bartók Á. 1, Tóth A. 3, Tóth Zs. 4   Szakvezető: Drizner Péter

Kiállítások: 4, illetve 4 perc

Büntetők: 3/2, illetve 3/3

 

január 27. 15.00 /Bessenyei Terem/

Kecskeméti SI – MKC   7:9  (13:17)

Kecskeméti SI: Katona 5, Papp 1, Mogyorós 4, Verdon, Szenek 1, Borboly, Dudás, Horváth, Kulmán 2, Csorba, Czégai, Nagy, Fazekas   Szakvezető: Zag László

MKC: Pelyhe, Senánszky – Csörgő 1, Sárosi 4 (1), Tóth A. 6, Bakó 2, Beller 2, Pap B., Bartók Á., Török 1, Tóth Zs. 1   Szakvezető: Drizner Péter

Kiállítások: 12, illetve 4 perc

Büntetők: 1/0, illetve 2/1

Bessenyei Terem – Bessenyei Gimnázium – Kisvárda, Iskola tér 2.

Serdülő csapatunk ezzel bejutott a vasárnapi döntőbe, amelyet 13.00 órai kezdettel rendeznek a Városi Sportcsarnokban. Az ellenfél az Orosháza csapata lesz!

 

Ifjúsági csapatunk sorsolása

január 26. 16.00 /Vári Emil Sportcsarnok/

MKC – Minaur SC Baia Mare  26:26 (14:13)

MKC: Hostisóczki, Bartók L., Bredák – Dohány 12 (4), Tengeri 1, Hajas, Szabó D. 4, Czeglédi 3, Tóth G., Bartók B. 5, Üveges 1, Verhóczki   Szakvezető: Padla József

Minaur Baia Mare: Deder 4, Tatar, Pop 1, Razvan, Armas 1,  Mirica, Cristie 1, Artem 2, Pandelut 2, Makaria 3, Lenghel 7, D. Razvan 4, Cretu, Perzsi   Szakvezető: Varady Inun

Kiállítások: 2, illetve 4 perc

Büntetők: 4/4, illetve 2/1

 

január 27. 11.00 /Vári Emil Sportcsarnok/

KSI – MKC   26:28   (12:14)

KSI: Sávai, Fetter 3, Móczár 2, Kósik 7 (3), Vati, Maya 1, Csányi 6, Miklán, Curpas 2, Bakó 2, Herczegh, Murárik 1, Banga, Pócs 2, Kovács   Szakvezető: Datzuk Péter

MKC: Bartók, Hostisóczki, Bredák – Dohány 10 (2), Tengeri 2, Hajas, Szabó 11, Czeglédi 2, Tóth G. 1, Bartók B. 2, Üveges, Verhóczki   Szakvezető: Padla József

Kiállítások: 4, illetve 4 perc

Büntetők: 4/3, illetve 2/2

 

január 27. 15.00 /Vári Emil Sportcsarnok/

Hajdúnánás KSE – MKC   16:26 (10:11)

Hajdúnánás KSE: Kócsi, Bózsár, Nagy L. 1, Nagy L. II. 2, Ötvös T. 5 (2), Ötvös Á., Bodogán 1, Hernyák, Alföldi M. 6, Alföldi B. 1, Szeleczki, Nagy L. III.  Szakvezető: Tóth Norbert

MKC: Bartók L., Hostisóczki, Bredák – Dohány 8 (1), Tengeri 2, Hajas, Szabó D. 5, Czeglédi 2, Tóth G. 3, Bartók B. 4, Üveges 1, Verhóczki 1   Szakvezető: Padla József

Büntetők: 3/2, illetve 1/1

Kiállítások: 6, illetve 8 perc

Vári Emil Sportcsarnok – Kisvárda, Mártírok útja 5.

 

Ifjúsági csapatunk holnap 12.00 órai kezdettel a bronzmeccsen lép pályára, szintén a Városi Sportcsarnokban! Ellenfelük a Debrecen gárdája lesz!

 

  •  
    33
    Shares
  • 33
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •