A monoton munka közben egy kis változatosság és a csapat kohézió erősítése volt a fő cél péntek este Gyöngyösön.

Mindkét szakvezető -Konkoly Csaba a hazaiak részéről és Buday Dániel a mieink kispadján- arra használta fel a mérkőzést, hogy minden ki játéklehetőséget kapjon.

A mieink oldalán éppen ezért minden olyan poszton, ahol két játékos állt rendelkezésére Buday mesternek 1-1 félidőt kaptak a játékosok.

Radnicnál még nem kockáztatott a szakvezetés, Halilbegovic pedig egy apró sérülés miatt nem került pályára. A mérkőzés közben Stankovic egy rossz talajfogás miatt kivált, így volt olyan támadás, amikor 4 szélső, 1 védekező specialista beálló és egyetlen klasszikus átlövő volt a pályán.

A kapusaink jól teljesítettek, minden új játékosunk pályára lépett, Varjú és Sárosi gólt is dobott, Szöllősi pedig korrekten teljesített a védelem tengelyében.

Mindkét kispad forgatta a csapatokat, sokáig fej – fej mellett haladt a két gárda. A második félidőben fáradni kezdett a kövesdi csapat, a Gyöngyös ellépett és a végéig meg is tartotta előnyét. Sok biztató dolgot láthatott a kilátogató közönség mindkét oldalon, bízunk benne, hogy a bajnokság során kiélezettebb meccseket vív egymással a két gárda, mint a tavalyi évben a bajnokságban.