Egerben hagytunk 1 pontot, a hazai csapat az utolsó pillanatban egyenlített Lezák Áron jóvoltából.

Ihletett formában védett Pásztor Imi, amivel teljesen elbizonytalanította az egri gólgyárosokat az első félidőben, így 10-11-es állással mentek pihenőre a csapatok.

A második félidő ott folytatódott, ahol az első abbamaradt, sőt rá tudtunk tenni egy lapáttal és 10 perccel a vége előtt 5 gólosra nőtt az előnyünk már. Joggal hihettük, hogy megvan a meccs, azonban Bernatonis magára talált, illetve Molnár Balázs is belőtte a ziccereit. Nálunk azonban megremegtek kicsit a kezek, sorban rossz befejezéseket választottunk, így az utolsó 23 mp-ben már csak 1 gól volt az előnyünk, amit meg kellett volna őriznünk a végéig.

Az egriek egész pályás letámadásra álltak át, nálunk pedig egy rossz megoldást követően kiállítás következett, kettős emberhátrányba kerültünk.

A labda lekerült Lezákhoz, aki nem hibázta el a helyzetét, így az őszi meccshez hasonlóan az utolsó mp-ben mentett pontot a házigazda. Az őszi meccshez hasonlóan 27-27 arányú döntetlen lett a végeredmény, ezzel továbbra is veretlenek vagyunk követlen riválisainkkal szemben.

Köszönjük az ÓAM-Ózdi KC vezetésének, hogy a segítségünkre voltak az elmúlt két hétben és nem gördítettek akadályt a villámgyors visszaigazolásnak és nélkülözték játékosukat.

Szintén köszönjük Hangyel Norbinak, hogy visszatért hozzánk és további sok sikert kívánunk neki Ózdon!

A meccs statisztikája IDE KATTINTVA érhető el.