Gyenge játékának nem is lehetett más eredménye, ózdi edzőmeccsén kikapott az MKC.

Ózdi KC – Mezőkövesdi KC 31-27 (9-8, 21-21)
Ózd, 80 néző, vezette: Csörgő, Vitális
ÓKC: Nyitrai, Losonci, Teremy (kapusok), Kocsis R. 1, Jakab 3, Panyi 1, Lázár 1, Nyeste 9 (1), Scitovszky R. 4, Koscsó 2, Pap 6, Barta 1, Szakál 1, Ponyi 3, harkó, Scitovszky T. vezetőedző: Váczi Sándor
MKC: Kovács J., Tóth (kapusok), Benis 3, Zsigmond Á. 4 (2), Mazák 3, Fekete L. 3, Kleis 2, Trivkovics 1, Molnár 3, Zele 3 (1), Kovács P. 2, Bán 1, Nyitrai J., Fekete D. 1. Vezetőedző: Zsigmond György
Hetesek: 2/1 ill. 4/4
Kiállítás: 6 ill. 10 perc
Kizárás: Zsigmond Á. három kétperces

Háromszor húsz perces mérkőzést játszott egymással az Ózd és a Mezőkövesd. A kövesdiek az elején vezetgettek, majd átvette az irányítást a hazai csapat. A kövesdi támadásokba rengeteg hiba csúszott, ezeket pedig indításokból lőtt gólokkal büntette az ellenfél. A védekezés sem állt ösze, Paphoz ugyanis rengetegszer eljutott a labda, s ő rendre befordult a labdával. Ennek ellenére néha-néha meg tudott újulni a Kövesd, amely főleg betörésekből és átlövésekből vette be az ózdiak kapuját. A harmadik harmad hatodik percében még az előny is az MKC-nál volt, 24-23 volt ekkor az állás. Jött azonban egy olyan üresjárat, amikor 10 percig nem tudott a kapuba találni az MKC, ellenben kaptak hét gólt. Zsigmond György sort is cserélt 3-4 gólos hátrányban, teljesen a fiataloknak szavazott bizalmat. Bár a hátrány eleinte nőtt, az utolsó három percben nagy hajrába kezdtek, s fölzárkóztak három találatra. Közelebb nem sikerült, Váczi Sándor időkérését arra használta föl, hogy rendet tegyen a fejekben, a következő ózdi gól pedig azt jelentette, hogy nem lesz nagyon szoros a végeredmény. A kövesdi csapat egyáltalán nem játszott jól a mérkőzésen, szinte minden lehetséges hibát elkövettek. A meccs pozitívuma volt még ózdi részről a korábban súlyos balesetet szenvedett Teremy László visszatérése.