Érvényesítette a papírformát az Eger Mezőkövesden, legyőzte a megerősített U23-as csapatot.

Mezőkövesdi KC U23 – SBS Eger-Eszterházy SzSE 23-28 (11-15)
Mezőkövesd, 200 néző, vezette: Felhő, Öcsi
MKC U23: Sipos, Volarevics (kapusok), Gyenge, Albecz, Horváth 1, Kiss R., Kovács B. 1, Nyitrai Zs., Nakhajenka 4, Pavlovics 9 (5), Dusza Á., Herczegh 2, Kovács P. 4 (1), Mikula, RÉpási 2, Molnár K. Edző: Molnár Ferenc
EGER:  Kovács J., Repóth (kapusok),  Szűcs B. 2, Kiss G. 1, Halász 7 (3), Szabó P. 5, Szilágyi, Zelei, Lezák 3, Vancsics 3, Éliás, Kocsis 1, Padla 3, Dobó 3, Menyhárt, Tóth E. Vezetőedző: Rosta István
Hetesek: 7/6 ill. 4/3
Kiállítás: 8 ill. 8 perc
Az eredmény alakulása: 2-2, 4-6, 6-12, 10-14, 14-17, 16-21, 18-25, 21-26

Az egriek számítottak a mérkőzés esélyeseinek, de csak az első félidő közepén tudtak kiharcolni nagyobb előnyt. A második félidőben sokáig 3-4 gól volt a fórjuk, a kövesdiek Pavlovics góljaival és Volarevics védéseivel tartották a lépést ellenfelükkel, akik közül Padla orrtörést szenvedett. Az egriek Szabó és Halász vezérletével magabiztosan szerezték meg a két pontot.