Egy góllal megnyerte az idegenbeli rangadót csapatunk, eldőlt, hogy a következő idényt is az élvonalban kezdhetjük.

Eger SBS Eszterházy – Mezőkövesdi KC 24–25 (11–10)
Eger, körcsarnok, 750 néző. V.: Herczeg, Südi
Eger: Kovács J. – Lezák 2, Dobó Zs., Bajorhegyi, Petro 6, Szűcs 1, Antl 5 (3). Csere: Radulescu (k), Takács 3 (2), Szabó P., Radcsenko 2, Padla 5, Kiss G., Kocsis Cs. Vezetőedző: Tóth Edmond
MKC: Balogh T. – Benis 3, Hajdu G. 4, Radnics 4, Antal Sz. 1, Mekaru 2, Szepesi 8 (4). Csere: Holló B. (k), Trivkovics 1, Füstös, Grünfelder, Kiss R. 2, Bozoljac, Kovács B. Vezetőedző: Skaliczki László
Hetesek: 6/5, ill. 4/4
Kiállítások: 10, ill. 4 perc
Kizárás: Bajorhegyi (három kétperces)
Az eredmény alakulása. 6. perc: 2–3, 12. p.: 5–5, 18. p.: 6–7, 24. p.: 8–9, 36. p.: 12–13, 42. p.: 15–14, 48. p.: 18–19, 54. p.: 21–21

A végéig kiélezett mérkőzést játszottunk Egerben. A találkozót mi kezdtük jobban, a jobbátlövő pozícióban Hajduval, aki a hétfőn megsérült Grigorjevet igyekezett pótolni. Eleinte vezettünk, Hajdu és Radnics jól lőtt kintről, Szepesi pedig hetesből, valamint Benissel együtt szélről volt eredményes. Ugyanakkor a vonalról, beállóból, befutásból többször is hibáztunk, hol Kovács védett, hol fölé lőttük a labdát. Az egriek tartották a lépést, Antl értékesítette a heteseket, Takács és Radcsenko pedig átlövésekből, betörésekből volt eredményes. A mieink négy percre emberelőnybe kerültek – Bajorhegyi húzta vissza a kipattanóra rástartoló Trivkovicsot, majd szövegelt – s ezt kihasználták, de a félidő vége a hazaiaké volt, több indításunk is pontatlan volt.
A második játékrész elején fordítani tudtunk, majd a forgatókönyv szerint általában az egriek egyenlítgettek. Padla viszont jól lőtt kintről (nem léptünk ki rá), Petrot nem tudtuk tartani, így fej-fej mellett haladtak a csapatok, de fordult is az eredmény. Kiss Roland viszont jókor húzott merészet, s Hajdu is jókor szerzett labdát, amelyből indultunk. A félidő derekán Bajorhegyi ki is pontozódott. A hajrá izgalmasan alakult, a második játékrészben bizalmat kapó Holló helyett Balogh állt vissza a kapuba (a túloldalon is volt kapuscsere, Kovács helyett Radulescu érkezett), s hatékonyan védett. Szepesi góljainak köszönhetően, valamint Benis átlövése révén kétgólos fórhoz jutottunk, ezt pedig – bár rontottunk a végén – nem tudták ledolgozni a hazaiak, másodpercekkel a vége előtt Lezák egyenlíthetett volna, de kiszorított helyzetből eleresztett lövését védte Balogh Tibor. Eldőlt, hogy csapatunk bennmaradt az élvonalban, míg az egriek legfeljebb legjobb kiesőként maradhatnak bent az első osztályban.