A Balaton partján vizitált csapatunk szeptember utolsó szombatján.

Szokatlan összeállítással lepte meg kollégáját Buday Dániel: Pedro Martins kezdett a bal szélen támadásban. Az első félidőben tapadt vendéglátójára csapatunk, az első félidő így 4 gólos hátránnyal végződött. Szinte mindenki betalált, aki pályára lépett, eloszlottak a gólok. A félidő végén Stankovic maradt a földön egy ütközés után, ápolni is kellett.

Fazekas kezdett a füredi kapuban, ám nem tudta mindig útját állni a lövéseknek. A második félidőben aztán Bősz Dániel váltott a rutinos kapust és a védéseinek, illetve néhány elkapkodott lövésnek köszönhetően elkezdett nőni a különbség a csapatok között. A 45. percben 7 gól volt közte, Buday Dániel ekkorra elhasznált már két időkérést. Jancsó szépített büntetőből, ez volt a 3. értékesített hetesünk a mérkőzésen, mindhárom Nándi nevéhez fűződött.

A mérkőzés képe a hátralévő időben nem változott sokat, a hosszabb kispad adta lehetőségeket Csoknay István kihasználta és a Füred végül 8 gólos győzelmet aratott. A végeredmény: 28-20.

A mérkőzés statisztikája IDE KATTINTVA érhető el!

A szakvezetők értékelésével később frissítjük a cikket. A sajtótájékoztató addig is -pár perccel cikkünk megjelenése után- megtekinthető Facebook és Instagram oldalunkon!