Duplaanyit dobtunk, mint Komlón - megvan a győzelem PDF Nyomtatás E-mail
IWIWGoogle bookmarkFacebookJP-Bookmark
Írta: Administrator
2016. február 27. szombat, 21:35

Húsz perc után sikerült magabiztos előnyt kiharcolni a Vác ellen, végre sikerült harminc gólnál többet lőni.

Galériához kattints a képre!

Mezőkövesdi KC - Váci KSE 32-27 (16-12)
Mezőkövesd, 700 néző, vezette: Nagy, Túróczy
MKC: Balogh, Holló B. (kapusok), Szepesi 4, Kiss R. 2, Füstös 1, Grünfelder 1, Radnics 7, Mekaru 2 (1), Hajdu G. 3, Antal 2, Molnár, Trivkovics 1, Benis 2, Grigorjev 7, Nyitrai J., Bozoljac. vezetőedző: Skaliczki László
Vác: Vitáris, Tóth M. (kapusok), Vasics 2, Fekete, Császár F. 2, Tyiskov, Lendvay 4, Asztrasapkin 7, Terenyi, Cmystabayeu, Pál 3, Munkácsi R., Kökény, Pavlovics 3 (1), Vucsicsevics 1, Bartók D. 5. Vezetőedző: Zsiga Gyula
Hetesek: 2/1, ill. 3/1
Kiállítás: 2, ill. 6 perc
Az eredmény alakulása: 2-3, 5-4, 8-8, 12-8, 14-10, 19-13, 20-16, 24-19, 26-23, 30-26

Gólgazdag összecsapást hozott a Vác elleni találkozó, amelyen az első húsz percben fej-fej mellett haladtak a csapatok. A mieink közül eleinte bencis és Szepesi volt a legeredményesebb, míg a vendégeknél a két jobbátlövő, Asztrasapkin és Bartók Donát szórta a gólokat. Grigorjev a 19. minutumban lőtte az elsőt (a csapatnak ez a nyolcadik volt), aztán a hátra lévő tíz percben ugyanannyit lőttünk, mint az első húszban összesen. Egál után hat perc alatt megléptünk négy góllal, az előny pedig meg is maradt a szünetig.
A második félidőben gyorsan hatra nőtt a fór - Grigorjev beindult az első öt gólból négyet vállalt, majd háromra fölzárkóztak a váciak, akik Lendvay révén átlövésekből, valamint Császárnak köszönhetően szélről voltak eredményesek. A hajrában kétszer emberelőnybe kerültünk, de Grigorjev bokasérülés miatt kiszállt a játékból, helyette viszont Radnics mutatott jó lövőformát, s Szepesi háromból háromszor vette be Tóth kapuját. Előnyünk öt gólra nőtt, amelyet sikerült megtartani a lefújásig, az utolsó két találatot Kiss Roland jegyezte.