1 gólos vereséget szenvedtünk a baranyai csapat ellen.

Nem indult jól a találkozó: a komlóiak gyorsan lőtték egymás után a góljaikat, hamar kiépítették a 6-7 gólos előnyt. Akadozott a gépezet, nem nagyon találtuk az ellenszert. Kapuban Pásztor kezdett, őt Győri váltotta, majd a második félidőre megint Pásztor állt vissza.

Rodic időntúli hetesével feljöttünk 4 gólra, kezdtünk visszatérni a meccsbe. A második félidőben Pásztor szárnyalt, 5 perc alatt 6 védést mutatott be, át is vettük lassan a vezetést. Öldöklő csata kezdődött a pályán, amit a nézőtéren kiváló hangpárbaj kísért.

Egyszer itt, másszor ott volt az előny, az utolsó másodpercekre döntetlen állás mellett fordultak a csapatok, a kövesdiek voltak emberhátrányban.

A komlóiak szereztek gólt végül, amire már nem tudott válaszolni Kovács Bence az utolsó másodpercben, így végül 1 gólos vendéggyőzelemmel zárult az összecsapás.